Towary
Ulice w Chinach
Bloger: Azchael
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport z Chin to dużo papierkowej roboty

Rekomendowane rozwiązania, które cieszą się niemałym zaciekawieniem na rynku, pasują klientom. Możliwości będące na wyciągnięcie ręki spełniają oczekiwania osób, które znajdują się w sytuacji konieczności transportowania rozmaitego rodzaju towarów z Chin. Patrząc na opcję taką jak agencja celna dostosowuje każdą ofertę indywidualnie, dlatego warto sprawdzić możliwości już teraz.
transport ciężarowy
Bloger: Blondin Rikard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób wydajnie funkcjonować na rynku polskim i międzynarodowym

Każdy prezes, który chce rozwijać swoją firmę, musi wydawać sobie sprawę z tego, iż funkcjonowanie tylko oraz wyłącznie na rynku lokalnym, nie będzie w stanie zagwarantować mu odpowiednich profitów, a co się z tym wiąże, że w dłuższej perspektywie czasu, ma szansę się okazać, iż nie uchowa się w branży. Dlatego właśnie stopniowo trzeba wychodzić poza rynek lokalny, a potem poza rynek krajowy, gdyż im znaczniejsza grupa zróżnicowanych klientów, tym większa szansa, na odniesienie założonego sukcesu.
karta lojalnościowa
Bloger: thomas lapperre
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesująca technika na zdobywanie większej ilości klientów

Jeśli prowadzisz swoją firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem w niej niezłych rozwiązań, które mogą zapewnić Ci sporo nowych klientów. Jeśli zastanawiasz się nad niezłym pomysłem, być może powinieneś rozważyć możliwość drożenia programów lojalnościowych dla Twoim klientów. Jeżeli Twoja firma trudni się sprzedażą różnego rodzaju produktów, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę rozwiązaniem. Taki program lojalnościowy polega na tym, że klient przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie otrzymuje kartę stałego klienta, na którą później może gromadzić punkty przy każdych następnych zakupach.
załadunek w porcie

Wywożąc produkty lub je wysyłając musimy wypełnić odprawę celną

Każda zakład funkcjonujące na rynku międzynarodowym z pewnością świetnie wydaje sobie sprawę z tego, iż chcąc przetransportować konkretny przedmiot przez granicę warto dopełnić wielu formalności, uzupełnić dużo pism oraz równocześnie również uiścić odpowiednie wartości w różnorakich instytucjach. Dopiero wtedy wszystko będzie się odbywało zgodnie z prawem, a co się z tym wiąże, spokojnie będzie można wykazać dany produkt na granicy.
Regały paletowe
Bloger: Feed My Starving Children (FMSC)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Naprawdę opłaca się importować towary z Chin

Szanujmy Chiny, bo to dynamicznie rosnąca gospodarka, która za pewien czas będzie w sumie na piedestale. Wiadomo: mieszkańcy Chin są generalnie ciągle stosunkowo niezamożnym społeczeństwem, ale zapamiętajmy, że jeszcze niedawno Chińczycy cierpieli na głód, zatem progres jest godny respektu. Trudno zatem nie docenić Chińczyków, szczególnie, iż w ostatnim czasie zauważyć idzie, że chińskie produkty nie są wcale kiepskie. Na przykład spółka Lenovo doskonale pokazuje sukces Chińczyków.
Finanse małych firm
Bloger: peddhapati
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co oznacza fraza pomoc de mini minimis?

Fraza pomoc de minimis jest to forma pomocy przedsiębiorstwom. Wspiera ona rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju oraz na świecie. Forma ta jest z perspektywy prawa niewielka, o minimalnych kwotach.
statek

Transport morski to niewątpliwie ważna rzecz dla firm

Nareszcie jakaś pozytywna informacja: może miesiąc temu zostaliśmy eksporterem netto. W uproszczeniu: więcej eksportujemy, aniżeli importujemy. Naturalnie wieczni narzekacze myślą, że to bardzo źle, bo byłoby lepiej, gdybyśmy skupili się wyłącznie na konsumowaniu i wykonywaniu usług, ale można śmiało powiedzieć, iż miłośnik nieustannego uskarżania się będzie twierdził, że w styczniu jest zbyt śnieżnie, a w sierpniu będzie poszukiwał tego miejsca, gdzie jest zimno.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.