Komfort
internetowy sklep

Ochrona danych personalnych, co to oznacza?

Ze względu na rozkwit sprzedaży internetowej w Polsce, spora część osób prywatnych traktuje założenie sklepu internetowego jako wspomagające źródło dochodu a przy tym możliwość połączenia swojej pasji wraz z realizacją zawodową.
szkolenie

Czym jest szkolenie 5s?

Rynek szkoleń oferuje przedsiębiorcom w dzisiejszych czasach sporą ilość kreatywnych rozwiązań dla firm. Dość znaną ostatnio tematyką szkoleń jest szkolenie 5s. Szkolenie to wzięło swoją nazwę od pierwszych liter słów, jakie określają najważniejsze reguły, jakimi kieruje się ta metoda.
Sypialnia w stylu glamour
Bloger: JEGER
Na podstawie danych z: JEGER

Które elementy powinno się pozyskać do własnej sypialni?

Każdy z nas po długim czasie pracy chce odprężyć się w wyjątkowo komfortowych warunkach. Ulubionym miejscem większości z nas, w którym możemy bez reszty oddać się odpoczynkowi to nasza sypialnia. W tym miejscu powinno się zauważyć, że komfort naszego wypoczynku w wielu przypadkach jest uzależniony od tego, w jaki sposób postanowimy wyekwipować sypialnię.
biuro firmy
Bloger: Kristin Nador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprzęt do sprzątania

Obiekty, w których przebywa większa ilość odwiedzających lub gości będą wymagać systematycznego sprzątania. Przeważnie zatrudniane są do tego osoby na etat lub też wynajmuje firmę zewnętrzną która zajmie się sprzątaniem. Zatrudnione osoby, wyposażone w dobry sprzęt do sprzątania każdego dnia będą pilnować tego, żeby wokół było wszystko odpowiednio czyste. A w większości dużych budynków jest co sprzątać.
recykling - plastik
Bloger: Tony Alter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem prowadzić ewidencję odpadów?

Odpady widzimy nieustannie, zazwyczaj nie zdając sobie sprawy z zagrożenia płynącego z ich niewłaściwego zagospodarowania lub składowania na nieprzeznaczonym do tego obszarze. Odpadami nazywamy wszystkie przedmioty oraz substancje stałe, a także nie będące ściekami substancje ciekłe powstające w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej lub bytowej człowieka. Ocenia się, że corocznie przybywa 120 mln ton odpadów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.