Komfort
internetowy sklep

Ochrona danych personalnych, co to oznacza?

Przez wzgląd na coraz większą popularność sprzedaży internetowej w Polsce, spora część osób prywatnych traktuje założenie sklepu internetowego jako wspomagające źródło dochodu a także możliwość połączenia ”przyjemnego z pożytecznym” - pasji z zadowoleniem finansowym.
biuro firmy
Bloger: Kristin Nador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprzęt do sprzątania

Obiekty, w których przebywa większa ilość odwiedzających lub gości będą wymagać systematycznego sprzątania. Przeważnie zatrudniane są do tego osoby na etat lub też wynajmuje firmę zewnętrzną która zajmie się sprzątaniem. Zatrudnione osoby, wyposażone w dobry sprzęt do sprzątania każdego dnia będą pilnować tego, żeby wokół było wszystko odpowiednio czyste. A w większości dużych budynków jest co sprzątać.
szkolenie

Czym jest szkolenie 5s?

Rynek szkoleń oferuje przedsiębiorcom w dzisiejszych czasach bardzo dużą ilość ciekawych rozwiązań dla biznesu. Dość znaną ostatnio tematyką szkoleń jest szkolenie 5s. Szkolenie to zostało tak nazwane od początkowych liter słów, które opisują najważniejsze zasady, jakimi rządzi się ta metoda.
Sypialnia w stylu glamour
Bloger: JEGER
Na podstawie danych z: JEGER

Które elementy powinno się pozyskać do własnej sypialni?

Wielu z nas po długim czasie wykonywania obowiązków potrzebuje wypocząć w niebywale komfortowych warunkach. Ulubionym miejscem większości z nas, gdzie możemy bez reszty oddać się wypoczynkowi to nasza sypialnia. W tym miejscu powinno się odnotować, że komfort naszego wypoczynku w szeregu przypadków zależy od tego, w jaki sposób postanowimy wyposażyć sypialnię.
recykling - plastik
Bloger: Tony Alter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem prowadzić ewidencję odpadów?

Odpady widzimy nieustannie, zazwyczaj nie zdając sobie sprawy z zagrożenia płynącego z ich niewłaściwego zagospodarowania lub składowania na nieprzeznaczonym do tego obszarze. Odpadami nazywamy wszystkie przedmioty oraz substancje stałe, a także nie będące ściekami substancje ciekłe powstające w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej lub bytowej człowieka. Ocenia się, że corocznie przybywa 120 mln ton odpadów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.