Rodzice
Bloger: www.babymama.pl

Dobieramy dobre otulacze dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowa rozpuszcza się powyżej 300 lat! Jeśli nie jesteście przekonani do pieluch wielorazowego użytku, lecz troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się o wiele krócej, a w środku w miejsce żelowego zapełnienia mają wkład z ligniny. To podejście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla cery malca. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest nadzwyczaj pomocna, bądź wręcz niezbędna.
niemowlę
Bloger: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy powinni mieć nowi opiekunowie

Gdy rodzi się małe dziecko każdy z otoczenia jest podekscytowany. Świeżo upieczeni mama i tata są zasypywani moc prezentów dla dziecka i wszyscy są wniebowzięci, oczywiście poza niemogącymi się wyspać rodzicami. Maluchy dają rodzicom w kość, ale jeden uśmiech niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia odjąć wszelkie troski. Rodzice pielęgnując dziecko chcą by miało ono wszystko, co najlepsze, poczynając od kremu po kąpieli, przez smoczek a na kocyku kończąc.
bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

Wychowywanie dzieci to duże wyzwanie, tym bardziej dla niewprawionych w bojach rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierwszego syna lub córki. Mimo tego, iż powinniśmy odpowiednio zarabiać, aby zapewnić im przyszłość, to również musimy zmienić sporo naszych przyzwyczajeń, dajmy na to, jak lubiliśmy późno wstawać, to aktualnie powinniśmy się z tym pożegnać. Najważniejsze jest jednak to, że od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni jedynie za siebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.