Rodzice
bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

Wychowywanie dzieci to ogromne wyzwanie, tym bardziej dla młodych rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierwszego dziecka. Nie dość, że musimy dość dobrze zarabiać, żeby zapewnić dzieciom przyszłość, to również powinniśmy zmienić wiele własnych nawyków, na przykład, jeśli lubiliśmy pospać do późna, to teraz musimy się z tym pożegnać. Najistotniejsze jest jednak to, iż od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni tylko za siebie.
Bloger: www.babymama.pl

Dobieramy dobre otulacze dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozkłada się ponad 300 lat! Jeżeli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielokrotnego użytku, ale troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się o wiele krócej, a w środku w zastępstwie żelowego zapełnienia posiadają wkład z ligniny. To wyjście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla skóry smyka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest bardzo zasadna, bądź wręcz niezbędna.
niemowlę
Bloger: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy powinni mieć nowi opiekunowie

Kiedy na świat przychodzi niemowlę każdy wokół są podekscytowani. Świeżo upieczeni mama i tatadostają moc prezentów dla dziecka i każdy jest zachwycony, może poza niemogącymi się wyspać rodzicami. Dzieci dają rodzicom w kość, ale swoim uśmiechem niczym jakieś czary są wstanie , że wszystkie troski idą na bok. Rodzice dbając o dziecko chcą by miało ono wszystko, co najwspanialsze, poczynając od oliwki po kąpieli, przez śliniaki a na kocyku skończywszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.