Rodzice
bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

Wychowywanie dzieci to duże wyzwanie, tym bardziej dla niewprawionych w bojach rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierwszego syna lub córki. Mimo tego, iż powinniśmy odpowiednio zarabiać, aby zapewnić im przyszłość, to również musimy zmienić sporo naszych przyzwyczajeń, dajmy na to, jak lubiliśmy późno wstawać, to aktualnie powinniśmy się z tym pożegnać. Najważniejsze jest jednak to, że od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni jedynie za siebie.
niemowlę
Bloger: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy powinni mieć nowi opiekunowie

Kiedy na świat przychodzi małe dziecko wszyscy z otoczenia jest podekscytowany. Rodzicedostają moc prezentów dla malucha i wszyscy są wniebowzięci, może poza niedosypiającymi rodzicami. Dzieci dają rodzicom w kość, ale jeden uśmiech niczym jakieś czary są wstanie odjąć wszelkie troski. Rodzice pielęgnując dziecko chcą by miało ono wszystko, co najlepsze, począwszy od kremu po kąpieli, przez smoczek a na kocyku kończąc.
Bloger: www.babymama.pl

Dobieramy dobre otulacze dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozkłada się powyżej 300 lat! Jeśli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytkowania, jednakże troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku miast żelowego wypełnienia mają wkład z ligniny. To wyjście ekologiczne zarówno dla środowiska, jak i dla cery dziecka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest nadzwyczaj potrzebna, czy też wręcz niezbędna.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.