Rodzice
niemowlę
Bloger: JoséMa Orsini
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy powinni mieć nowi opiekunowie

Kiedy rodzi się małe dziecko wszyscy wokół jest podekscytowani. Świeżo upieczeni mama i tata są zasypywani moc prezentów dla dziecka i wszyscy są zachwycony, może poza niedosypiającymi rodzicami. Dzieci dają rodzicom popalić, ale jeden uśmiech niczym jakieś czary są wstanie odjąć wszelkie troski. Rodzice pielęgnując dziecko chcą by otrzymywało ono wszystko, co najlepsze, począwszy od oliwki po kąpieli, przez śliniaki a na kocyku kończąc.
Bloger: www.babymama.pl

Dobieramy dobre otulacze dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowa rozkłada się przeszło 300 lat! Jeśli nie jesteście przekonani do pieluch wielorazowego użytku, jednak troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku w zastępstwie żelowego napełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozwiązanie zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery brzdąca. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest bardzo potrzebna, albo wręcz nieodzowna.
bawiąca się dziewczynka
Bloger: Travis Swan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Posiadanie dziecka to naprawdę duże wyzwanie

Wychowywanie dzieci to ogromne wyzwanie, tym bardziej dla młodych rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierwszego dziecka. Nie dość, że musimy dość dobrze zarabiać, żeby zapewnić dzieciom przyszłość, to również powinniśmy zmienić wiele własnych nawyków, na przykład, jeśli lubiliśmy pospać do późna, to teraz musimy się z tym pożegnać. Najistotniejsze jest jednak to, iż od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni tylko za siebie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.