Korporacje
stres

W jaki sposób stres wpływa na wydajność w w codziennych obowiązkach

Poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne. Lubimy wiedzieć, że wszystko będzie w porządku, że nie trzeba się niczego obawiać. Zjawisko to jest jak najbardziej normalne, chociaż niezwykle ciężko jest na dzień dzisiejszy osiągnąć taką świadomość. Zmierzamy się na co dzień z dużymi problemami, trzeba zapłacić rachunki, nie rzadko również kredyty, mamy dużo rzeczy na głowie.
podczas pracy
Bloger: Mike Gifford
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nowoczesne metody zarządzania projektami - sprawdź możliwości

Zarządzanie przedsiębiorstwem związane jest z wieloma obowiązkami, a co najważniejsze z wielką odpowiedzialnością. Odpowiada się bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie niepowodzenie firmy jako całości, ale także za wszystkie zatrudnione osoby. Można to zauważyć zwłaszcza na przykładzie dużych firm, które tych osób zatrudniają ogromne ilości. Ponadto kierowanie firmą oznacza podejmowanie ważnych wyborów w różnych sprawach, często z pozoru nieważnych.
Nauka angielskiego
Bloger: U.S. Embassy Tel Aviv
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poznaj swój odpowiedni sposób na uczenie się języków obcych na poziomie biznesowym

Nie da się ukryć faktu, ze języki obce niewątpliwie są dzisiaj niesłychanie wartościową umiejętnością. W dużej mierze bowiem bardzo w wielu przypadkach wszelkie korporacje oraz firmy wielokrotnie porozumiewają się w właśnie w tym zagranicznym języku, skutkiem tego też koniecznie powinniśmy rozwijać nasze umiejętności lingwistyczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.