Ludzie
pracownicy
Bloger: US Department of Labor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ludzie to najistotniejsze dobro zakładu w 21 wieku

Jeszcze zupełnie niedawno panowało przekonanie, iż pracownicy powinni przychodzić do pracy, angażować się całkowicie w wypełnianie własnych zadań, bo w końcu za to otrzymują wynagrodzenie, a następnie firma ma cieszyć się jak najwspanialszą opinią za jakość proponowanych usług. Na szczęście znacznie więcej dyrektorów wydaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym dobrem jaki ma zakład, nie jest produkowany produkt, lecz ludzie, którzy go tworzą.
Karty kredytowe i windykacja długów
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Konieczność uregulowania kredytu.

Konieczność spłacenia pobranych zobowiązań finansowych to coś, z czym musi się liczyć każda bez wyjątku osoba, jaka weźmie kredyt z banku. Warto sobie zdawać sprawę z faktu, że w momencie, w jakim kredytobiorca zadecydował się na tego typu działanie, to kolejne, co ma obowiązek mieć na uwadze to myśl : ureguluj pożyczkę.
studia
Bloger: Goleudy Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

To bardzo ważne abyś przemyślał swoją decyzję przed wyborem kierunku studiów

Każda osoba, która skończyła niedawno studia jest teraz w zupełnie nowym świecie. Oto po całym życiu w beztrosce, kiedy rodzice nas utrzymywali, okazało się, że , że papier toaletowy nie jest w stałym wyposażeniu łazienki, że za gaz trzeba płacić, tak jak za pokój i inne rzeczy, o jakich wielu młodych ludzi wcześniej nie myślało.
szkolenia - techniki nlp

W jaki sposób efektywnie przekonać innych do własnego zdania

Dziś, jeśli tylko dobrze się przyjrzymy to zauważymy, że każda rzecz - materialna lub idea jest możliwa do sprzedania. Ostatnimi czasy bardzo ważne w życiu Polaków stały się wszelkiego rodzaju metody samorozwoju. Osoby znające się na rzeczy przekazują nam informacje na temat tego, co robić by być skutecznym i szczęśliwym.
Zakupy przez internet
Bloger: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Jak ankietować Polaków?

Ludzie są bardzo różni - być może w naszym kraju tego nie widzimy, chociażby z tego powodu, że w końcu Polska jest takim krajem, w którym to zasadniczo mieszkają głównie Polacy, zbyt wielu imigrantów z powiedzmy Turcji nie znajdziemy. W jakim przypadku jest tak, iż poznanie drugiego człowieka jest niesamowicie ważne?
praca
Bloger: Samson Loo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Coraz więcej ludzi ma wyższe wykształcenie, mimo tego faktu nie zawsze dyplom gwarantuje dobrą pracę

Coraz więcej ludzi w kraju posiada dyplom wyższej uczelni, a jednak często dyplom nie daje gwarancji pracy w wymarzonym zawodzie. Ta tendencja utrzymuje się od jakiegoś czasu, dlatego Polska szybko stała się miejscem, w którym odsetek absolwentów ludzi jest stosunkowo wysoki.
Metody szkoleń
Bloger: tec_estromberg
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

NIEZNANE METODY ODDZIAŁYWANIA

Wszyscy w dzisiejszych czasach mieli okazję słyszeć o tym, że umysł da się zaprogramować. Wielu psychologów i osób zajmujących się samorozwojem twierdzi, że wyjątkowo pomocne są metody nlp, czyli programowanie neurolingwistyczne. Metoda nlp, bo tak mówi się o programowaniu neurolingwistycznym to działania mające na celu nauczenie nas tego by odnajdywać się w świecie z wyjątkowo ciekawymi rezultatami. Ten zbiór różnego typu metod działania, które mają odmienić postrzeganie człowieka w świecie, który go otacza może zdawać się kolejnym sposobem na zbicie pieniędzy.
Grupa ludzi
Bloger: John Ragai
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasze środowisko - nasz styl mowy

Są różnorodne zawody, a wszystkie z nich charakteryzują się fachową terminologią. Z jednej strony dzięki temu możemy łatwo się porozumieć wśród fachowców ze swojej dziedziny, z drugiej strony, konkretne środowisko jest przez to bardziej zamknięte.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.