Rynek pracy
Praca w branży IT
Bloger: hackNY.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kondycja rynku pracy kiedyś i dziś

Czy ktoś ma w pamięci jeszcze czasy, kiedy zupełnie wystarczało raz osiągnięte wykształcenie? Zdecydowanie, na pewno odnajdą się takie osoby. Mało ludzi mogło pójść na studia, tak więc nie było za dużo osób z wyższym wykształceniem, reszta uczyła się w technikach i zawodówkach.
Przemysł spożywczy
Bloger: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świeże smaczne pieczywo

Czy czy zdarzyło wam się, że (zastanawialiście się skąd na waszych ławach smaczne świeże pieczywo? Kto o drugiej w nocy robi masę na wypieki po to żebyśmy każdego ranka cieszyli się świeżym i pysznym bochenkiem chleba? Kiedyś trzeba było pójść do piekarni, obecnie duże hipermarkety mają swoje piekarnie i kilka razy w czasie dnia można kupić tam świeże bułki, bo piekarze pracują na kilka zmian.
Transport, dostawa towarów
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Do znalezienia zatrudnienia czasem wystarczy zrobienie prawa jazdy

Zdarza się, że myślimy o tym, jaką pracę chcielibyśmy podjąć. Czasem zdarza się, że załamujemy ręce, bo nie mamy pojęcia, co ze sobą zrobić. Tymczasem, jeżeli mamy prawo jazdy możemy pomyśleć o zawodzie kuriera. W Łodzi można znaleźć pracę na wielu posadach. profesja kuriera może być trudna, ale w stu procentach jest zadowalająca. Dodatkowo Łódź jest miastem, w którym wiele się dzieje i rzeczywiście warto postarać się tam mieszkać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.