Rynek pracy
Transport, dostawa towarów
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Do znalezienia zatrudnienia czasem wystarczy zrobienie prawa jazdy

Często myślimy o tym, jaką pracę mamy podjąć. Niestety zdarza się, że załamujemy ręce, gdyż nie wiemy, co ze sobą uczynić. Tymczasem, jeśli posiadamy prawo jazdy możemy pomyśleć o pracy kuriera. W dużym mieście takim jak Łódź można znaleźć pracę na różnych posadach. Praca kuriera może być trudna, ale na pewno jest satysfakcjonująca. Dodatkowo Łódź jest ośrodkiem kultury, gdzie sporo się dzieje i naprawdę warto spróbować tam mieszkać.
Praca w branży IT
Bloger: hackNY.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kondycja rynku pracy kiedyś i dziś

Czy ktoś ma w pamięci jeszcze epokę, kiedy całkowicie wystarczało raz zdobyte wykształcenie? Zdecydowanie, na sto procent odnajdą się tacy ludzie. Mało osób mogło pójść na studia, więc nie było za dużo magistrów, reszta kształciła się w technikach zawodowych lub zawodówkach.
Przemysł spożywczy
Bloger: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świeże smaczne pieczywo

Czy kiedykolwiek (zastanawialiście się skąd na waszych stołach smaczne świeże pieczywo? Kto o drugiej w nocy robi ciasto po to żebyśmy każdego poranka mogli cieszyć się świeżym i pysznym bochenkiem chleba? Dawniej trzeba było pójść do piekarni, obecnie duże hipermarkety mają własne piekarnie i kilka razy w ciągu dnia można kupić tam świeże pieczywo, bo piekarze pracują na kilka zmian.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.