Rynek pracy
Transport, dostawa towarów
Bloger: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Do znalezienia zatrudnienia czasem wystarczy zrobienie prawa jazdy

Często zastanawiamy się, jaką pracę chcielibyśmy podjąć. Czasem zdarza się, że załamujemy ręce, gdyż nie mamy pojęcia, co ze sobą zrobić. Jednakże, jeżeli mamy prawo jazdy możemy pomyśleć o zawodzie kuriera. W Łodzi można znaleźć pracę na wielu posadach. profesja kuriera może być ciężka, ale na pewno jest satysfakcjonująca. Poza tym Łódź jest ośrodkiem kultury, w którym sporo się dzieje i naprawdę warto postarać się tam mieszkać.
Praca w branży IT
Bloger: hackNY.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kondycja rynku pracy kiedyś i dziś

Czy ktoś pamięta jeszcze czasy, kiedy całkowicie wystarczało raz osiągnięte wykształcenie? O tak, na sto procent znajdą się tacy ludzie. Mało osób wybierało się na studia, tak więc nie było za dużo osób z wyższym wykształceniem, reszta uczyła się w technikach i zawodówkach.
Przemysł spożywczy
Bloger: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Świeże smaczne pieczywo

Czy kiedykolwiek (zastanawialiście się skąd na waszych stołach smaczne świeże pieczywo? Kto o drugiej w nocy robi ciasto po to żebyśmy każdego poranka mogli cieszyć się świeżym i pysznym bochenkiem chleba? Dawniej trzeba było pójść do piekarni, obecnie duże hipermarkety mają własne piekarnie i kilka razy w ciągu dnia można kupić tam świeże pieczywo, bo piekarze pracują na kilka zmian.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.