Program
Spotkania biznesowe
Bloger: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie musimy zostać z tym osamotnieni

Od czasu do czasu prezesom zakładów, zdaje się, że podejmowanie decyzji jest jedynie i wyłącznie ich problemem, że w razie sukcesu oni będą zachwalani, ale w razie porażki, to również na nich skoncentruje się największe niezadowolenie. A przecież nie muszą wszystkich decyzji podejmować sami, co więcej może się okazać, iż wpisując właściwe informacje system sam wyliczy za nich realne skutki danej decyzji, co z pewnością znacznie usprawni podjęcie odpowiedniej decyzji.
podatki
Na podstawie danych z: pixabay.com

Gdy szukamy dobrego programu do wypełniania pitu, to warto pamiętać o paru rzeczach

W przypadku gdy pragniemy wypełniać zeznanie podatkowe za pomocą aplikacji, mamy do wyboru niesłychanie wiele możliwości. Jeżeli chcemy znaleźć idealny dla siebie program do uzupełniania zeznań podatkowych, to trzeba sprawdzić parę fundamentalnych spraw.
Windykacja
Bloger: Andrius Repsys
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak efektywnie odzyskać własne środki finansowe od dłużnika?

Niestety współcześnie niejednokrotnie zdarza się, że niektóre firmy nie wypłacają wynagrodzenia za pracę swoim podwładnym albo niektórzy klienci nie regulują opłaty za kupione przez siebie produkty lub za wykonane usługi. Kiedy prowadzisz swoją firmę i czasami zdarzają Ci się takie niemiłe sytuacje, wówczas bez wątpliwości powinieneś pomyśleć o zakupieniu programu do windykacji długów. Jeśli kiedykolwiek zatrudniałeś do rozwiązania swoich problemów komornika, wówczas z pewnością doskonale wiesz, jak skuteczny jest to sposób w przypadku upartych dłużników.
finanse

Jak bez pomocy uzupełnić PITy?

Rozliczenie podatku za 2014, podobnie jak za każdy rok, jest powinnością każdego płatnika podatków. Trzeba to uczynić co roku do ostatniego dnia kwietnia. Dzisiaj nie musimy już nawet korzystać z pomocy biur podatkowych, ponieważ sami znakomicie poradzimy sobie z powyższym zadaniem. Jak w takim razie samodzielnie wypełnić PIT?
Bloger: Warsztaty Kultury Filia Centrum

Żydowska kultura jest ciekawa

Sporo opowiada się oczywiście o polskich placówkach, ponieważ to przede wszystkim do nich należą nasze maluchy.
program lojalnościowy
Na podstawie danych z: www.spiceupyourblog.com

Efektywność programów lojalnościowych

Policzenie wszystkich programów lojalnościowych funkcjonujących na rynku byłoby nie lada doświadczeniem. Prawdę powiedziawszy, na każdym kroku przy kupnie produktu lub jesteśmy pytani, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. Nic dziwnego – program lojalnościowy to jedno z najprężniej rozwijających się w tej chwili narzędzi marketingowych. Służy do budowania oraz podtrzymywania pozytywnych relacji z wybranymi, najbardziej atrakcyjnymi klientami.
Skąd wziąć pieniądze?
Bloger: OTA Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto skorzystać z programu do windykacji?

W ostatnich latach w branży windykacyjnej pojawiło się dużo przedsiębiorców mających w swojej ofercie windykację drogą elektroniczną. Wystarczy zarejestrować się na tego typu platformie windykacyjnej, żeby zostać jej usługobiorcą i czerpać z tego korzyści. Platformy takiego rodzaju mają możliwość informować dłużników o stanie zadłużenia i w ten sposób przypominać im o koniecznej zapłacie.
ERP

Najnowocześniejsze oprogramowanie dla firm, które pozwala lepiej prosperować

Każdy pragnie, aby jego firma funkcjonowała wspaniale oraz bez żadnego problemu. Prawda jednak jest taka, że przy większej wielkości zleceń może się nagle okazać, że rozpoczynamy się w nich mylić, zaczynają się zjawiać poślizgi, a co się z tym wiąże, może się okazać, iż nasi klienci od nas odchodzą. Na szczęście jest tu kilka sposobów, dzięki którym mamy szanse bardzo poprawić jakoś działania naszej przedsiębiorstwa i powodować, iż umocni ona swoją pozycję na rynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.