Program
Bloger: Warsztaty Kultury Filia Centrum

Żydowska kultura jest ciekawa

Dużo mówi się oczywiście o polskich uczelniach, ponieważ to głównie do nich uczęszczają nasze pociechy.
Skąd wziąć pieniądze?
Bloger: OTA Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto skorzystać z programu do windykacji?

W ostatnich latach w branży windykacyjnej pojawiło się dużo przedsiębiorców mających w swojej ofercie windykację drogą elektroniczną. Wystarczy zarejestrować się na tego typu platformie windykacyjnej, żeby zostać jej usługobiorcą i czerpać z tego korzyści. Platformy takiego rodzaju mają możliwość informować dłużników o stanie zadłużenia i w ten sposób przypominać im o koniecznej zapłacie.
podatki
Na podstawie danych z: pixabay.com

Gdy szukamy dobrego programu do wypełniania pitu, to warto pamiętać o paru rzeczach

W przypadku kiedy pragniemy rozliczać zeznanie podatkowe za pomocą programu, mamy do wyboru niesłychanie wiele opcji. Jeśli chcemy odnaleźć najlepszy dla siebie program do uzupełniania pitów, to warto posprawdzać kilka fundamentalnych rzeczy.
program lojalnościowy
Na podstawie danych z: www.spiceupyourblog.com

Efektywność programów lojalnościowych

Doliczenie się wszystkich programów lojalnościowych działających na rynku byłoby nie lada doświadczeniem. Praktycznie, na każdym kroku przy zakupie produktu czy usługi pyta się nas, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. I nie powinno nas to dziwić ponieważ program lojalnościowy to jedno z najprężniej rozwijających się w obecnych czasach narzędzi marketingowych. Służy do budowania oraz podtrzymywania pozytywnych relacji z wybranymi, najbardziej atrakcyjnymi klientami.
finanse

Jak bez pomocy uzupełnić PITy?

Rozliczenie podatku za 2014, podobnie jak za każdy rok, jest powinnością każdego podatnika. Należy to uczynić co roku do 30-go dnia kwietnia. Obecnie nie musimy już nawet korzystać z pomocy biur podatkowych, albowiem sami świetnie poradzimy sobie z powyższym zadaniem. Jak w związku z tym samodzielnie uzupełnić PIT?
Windykacja
Bloger: Andrius Repsys
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak efektywnie odzyskać własne środki finansowe od dłużnika?

Niestety dzisiaj niejednokrotnie zdarza się, że niektóre przedsiębiorstwa nie wypłacają pieniędzy za pracę swoim podwładnym albo nieuczciwi klienci nie regulują opłaty za nabyte przez siebie towary lub za wykonane usługi. Kiedy prowadzisz swoją firmę i często zdarzają Ci się takie nieprzyjemne sytuacje, wtedy niewątpliwie powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu programu do windykacji długów. Kiedy kiedykolwiek zatrudniałeś do rozwiązania swoich problemów komornika, wówczas na pewno świetnie wiesz, jak skuteczny jest to sposób w przypadku upartych dłużników.
ERP

Najnowocześniejsze oprogramowanie dla firm, które pozwala lepiej prosperować

Każdy pragnie, aby jego firma funkcjonowała wspaniale oraz bez żadnego problemu. Prawda jednak jest taka, że przy większej wielkości zleceń może się nagle okazać, że rozpoczynamy się w nich mylić, zaczynają się zjawiać poślizgi, a co się z tym wiąże, może się okazać, iż nasi klienci od nas odchodzą. Na szczęście jest tu kilka sposobów, dzięki którym mamy szanse bardzo poprawić jakoś działania naszej przedsiębiorstwa i powodować, iż umocni ona swoją pozycję na rynku.
Spotkania biznesowe
Bloger: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie musimy zostać z tym osamotnieni

Czasami prezesom firm, zdaje się, iż podejmowanie decyzji jest jedynie oraz wyłącznie ich zadaniem, że w razie powodzenia oni będą chwaleni, lecz w razie niepowodzenia, to również na nich skoncentruje się największe niezadowolenie. A przecież nie muszą wszystkich decyzji podejmować sami, co więcej ma szansę się okazać, iż podając odpowiednie informacje system sam policzy za nich możliwe skutki konkretnej decyzji, co z pewnością bardzo ułatwi powzięcie właściwej decyzji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.