Koszty
gotówka
Bloger: Mark Hodson Photos
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Skąd wziąć finanse na wyjazd wakacyjny

Z uwagi na to, iż mało kto w Polsce ma jakiekolwiek zasoby pieniężne, da się zauważyć, iż spora część osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej lub wykorzystywanie karty kredytowej w celu opłacenia wyjazdu, to najszybszy sposób na ziszczenie wakacyjnych marzeń.
Opakowania tekturowe
Bloger: William Warby
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najlepiej opakować produkt, który wysyłasz klientowi

W dobie dynamicznego rozwoju sprzedaży poprzez wysyłkę, dobre opakowanie produktu jest istotne dla sprzedawcy. Odpowiednio zapakowany przedmiot to bezpieczny transport, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio spółki transportowej. Odpowiednie opakowanie musi spełniać kilka wymogów: w pierwszej kolejności pełnić funkcję ochronną, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i niekłopotliwe w przechowywaniu. Wszelkim sklepom oferującym sprzedaż wysyłkową na ratunek przyjść mogą opakowania tekturowe.
budowa
Bloger: AdHorizon Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: AdHorizon Sp. z o.o.

W jakim mieście najlepiej nabyć lokal do wynajęcia?

Koszty nieruchomości w Polsce nie rozkładają się równomiernie. W niektórych miastach mogą być nawet połowę mniejsze niż w większych metropoliach. Cena zależna jest naturalnie od wielu czynników takich jak zaludnienie w mieście czy uprzemysłowienie regionu. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a możliwościami jakie daje nam życie w określonym mieście, jest postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
bus na trasie
Bloger: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spedycja to jedyna z działów polskiej gospodarki, która nie obawia się kryzysu

Jest kryzys, czy go nie ma? Wielu ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż wzrastają również zarobki. W zasadzie jest jak zawsze - branżom bogatym jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają małe firmy, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych kontrahentów - wykańczają je wszelkie opłaty i wzrastające koszty utrzymania.
plakat reklamowy
Bloger: Roberto Nieves
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy marketing jest biznesom dziś konieczny?

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest niesłychanie znaczącym szczegółem, który ma znaczny oddziaływanie na osiąganie przez nas profitów finansowych. Każda firma, która pragnie zaistnieć na rynku musi obowiązkowo wykorzystać współczesne metody promocji, aby stać się znaną i stosunkowo popularną marką na lokalnych rynkach.
laptop
Bloger: Times Square PR
Na podstawie danych z: Times Square PR

Komputery znacznie ułatwiają nam w pracy

To co kiedyś pracownicy powinni wykonać ręcznie, teraz możemy wykonać dużo szybciej za pomocą komputera i nie chodzi już tutaj o to co możemy zrobić na hali, ale również i o to co mamy możliwość wykonać prędzej w biurze. To właśnie dzięki komputerom mamy szanse doglądać pracę każdego działu, a co się z tym wiąże, w końcowym rozrachunku zaznaczyć, jak funkcjonuje cała nasza przedsiębiorstwo i czy dobrze nią kierujemy.
pracownik firmy
Bloger: Doc Searls
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na czym polega Lean Management

Każdy właściciel przedsiębiorstwa, jej dyrektor lub menadżer, staje przed problemem optymalizacji pracy i zmniejszenia kosztów. Niezależnie o jakiej specjalizacji, o jakim państwie i jakiej wielkości przedsiębiorstwa mówimy.
spotkanie biznesowe
Bloger: Jim Larrison
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Metody na wsparcie sprzedaży w swoim przedsiębiorstwie

Szczęściu w biznesie nieraz potrzeba odrobinę pomóc, jeżeli naprawdę chce się osiągać sukces. Nie starczy bowiem niezwykły plan jak również przemyślana strategia, aby obecnie osiągnąć znaczny sukces na rynku. W takim celu konieczność również odnaleźć świetne narzędzia promocji. W ich natłoku jednak dosyć prosto się stracić oraz popaść w zupełną dezorientację. Czy najlepiej skorzystać z serwisów społecznościowych do budowy swojej niezwykłej marki albo też inwestować w bardziej typowe sposoby promocji?
szkolenie

Czym jest szkolenie 5s?

Rynek szkoleń oferuje przedsiębiorcom w dzisiejszych czasach bardzo dużą ilość ciekawych rozwiązań dla biznesu. Dość znaną ostatnio tematyką szkoleń jest szkolenie 5s. Szkolenie to zostało tak nazwane od początkowych liter słów, które opisują najważniejsze zasady, jakimi rządzi się ta metoda.
informatycy
Bloger: Savoir-faire Linux
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niezbędne wskazówki odnośnie informatycznego wspomagania prowadzenia przedsiębiorstwa

Obecnie ciężko może być dobrze prowadzić firmę, jeśli nie ma się odpowiednich informacji o tym, co się w niej dzieje. Lata, kiedy do prowadzenia działalności wystarczał w zupełności zeszyt albo prosty arkusz excela minęły już dawno, dzisiaj bez porządnego systemu informatycznego nie ma co marzyć o odniesieniu sukcesu. Komputeryzacja wtargnęła do wszystkich dziedzin zarządzania i także to dotyczy zarządzania firmą. Podstawowy system informatyczny, który powinien być wdrożony w nawet niewielkiej firmie, to system klasy ERP.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.