Myślisz o cudownym wystroju swojego domu? Masz swoją wizję? Wprowadź ją w życie, lecz jednocześnie uważaj na pułapki, które mogą zepsuć nawet najwspan

Nieważne, w jaki sposób chcemy urządzić mieszkanie, najbardziej istotne w tym momencie jest to, jakimi jesteśmy ludźmi i co tak naprawdę nam się podoba. Zamiast spoglądać na trendy w urządzaniu, na to, jak robią to celebryci i gwiazdy najkorzystniej zaufać własnej intuicji i własnej wizji, aby urządzić mieszkanie tak, jak tego pragniemy. Wiadomo, że nie zawsze jest to do zrobienia, być może marzymy o elementach wystroju, na jakie nie mamy pieniędzy, jednocześnie jest sporo ciekawych zamienników, na które będzie nas stać.

To w jaki sposób urządzimy mieszkanie zależy od tego, który wnętrzarski styl nas fascynuje. Jeśli lubimy klasyczne klimaty to musimy pójść tą droga, kupić kinkiety klasyczne i lampy kryształowe, mahoniowe meble i inne rzeczy w tym klimacie. Jeśli myślimy o większej swobodzie i pragniemy poczuć się we własnym domu jak najbardziej swobodnie, nie rezygnujmy ze swoich szalonych pomysłów. Nie przesadźmy jednocześnie w żadną ze stron, gdyż zbytnie sztywniactwo, czy za duża rozrywka, mogą okazać się karykaturalne.
Bloger: Technolux
Najważniejsze to zachować równowagę pomiędzy tym, co preferujemy pokazać, a stanem faktycznym. Nawet najwspanialsza wizja może polec w walce z rzeczywistością, pamiętajmy o tym. Nie myślmy, że jeśli coś jest cudowne w katalogu, takie samo będzie u nas, taka sama wizja, jaka pojawi się w naszej głowie, to jeszcze nie jest stan końcowy. Aby mieszkanie było urządzone tak jak chcemy musimy pamiętać o wielu innych elementach. Ważne jest czy mamy do czynienia z dużym pokojem, czy trochę mniejszym, jakie jest natężenie dziennego światła w takim pokoju, jak jasność wpływa na wygląd mebli i tego typu podobne. Autor skleposwietlenie.pl


Sprawdź też

Jak wybrać oświetlenie do mieszkania?

Lampy podłogowe
Bloger: Carodean Road Designs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dosyć często, aranżując swoje wymarzone mieszkanie, zapomina się o tym, że diabeł tkwi w szczegółach i to one decydują o tym, jak będzie się prezentował rezultat ostateczny. Ogromne znaczenie ma z reguły dobór odpowiedniego oświetlenia, tym bardziej, że w Polsce przez zdecydowaną większość roku zmrok pojawia się rzeczywiście wcześnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.