Pomysły
na szkoleniu biznesowym
Bloger: Cuatrecasas Gonçalves Pereira
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Prowadzenie własnej działalności

Prowadzenie własnej działalności jest marzeniem wielu młodych osób żyjących aktualnie. Najczęściej wynika to z faktu, że są oni świadomi korzyści, które zazwyczaj wynikają z tego rodzaju sytuacji. Przez większą część osób na przykład zaznaczany jest fakt, że posiadanie własnej działalności ma wszystkie zalety, które niesie za sobą bycie szefem dla samego siebie. Podkreślana jest więc niezależność, opcja samodzielnego podejmowania decyzji, a także brak podległości finansowej. Poza tym jednak większość osób zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie, jak również prowadzenie swojej działalności nie jest kwestią łatwą, a niekiedy jest niezwykle trudne.
crowdfunding
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dofinansowanie przez crowdfunding

W dwudziestym pierwszym wieku na całej kuli ziemskiej rośnie zainteresowanie niebanalnym zjawiskiem, jakim jest tzw. finansowanie społecznościowe. Co więcej, nie jest to jedynie ciekawość – ma ona przełożenie bowiem na wysoce wymierne sumy, za pomocą jakich można osiągnąć własny cel. Na czym polega fenomen crowdfundingu? Czynników mających wpływ na jego powszechność jest sporo, aczkolwiek da się wyodrębnić trochę owych najbardziej znaczących. Niewątpliwie natomiast jest to świetny pomysł na wylansowanie swojej działalności oraz zebranie odpowiedniej ilości środków na swój oryginalny projekt, o ile jest on wykonany sensownie.
Crowdfunding
Bloger: Paul Roth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest finansowanie społecznościowe

Coraz nowsze możliwości finansowania dla inwestorów, plastyków, przedsiębiorców oraz kolejnych pomysłowych osób są współcześnie bardzo powszechne. Wśród nich wysoce oryginalnym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Szczególnie zadowalająca popularność rozmaitych sposobów finansowania przez społeczeństwo, która jest widoczna w Stanach , a także kolejnych zachodnich krajach, zaczyna docierać też do Polski.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.