Odrobina zabawy nikomu nie zaszkodzi

Idziemy do pracy lub szkoły ubierając się w odpowiedni strój, który ma zaznaczać nasze dobre wychowanie, odpowiednie stanowisko, jak i też szacunek dla innych. Nie mniej na co dzień, poza pracą, a już zwłaszcza na wakacjach musimy pozwolić sobie na trochę swobody, a co się z tym łączy, zezwólmy sobie na ubranie koszulki, która będzie w śmieszny sposób odnosiła się do tego, co jest dla nas istotne, lub co nas otacza.

Zaprojektuj koszulkę tak zachęca nas wiele sklepów Coraz więcej jest marketów, które namawiają nas, iż trzeba samemu tworzyć własną wspaniałą koszulkę, ponieważ tylko wtenczas będziemy posiadali pewność, że jest ona niepowtarzalna i iż nigdzie nie zetkniemy się z osobą, która będzie miała podobną. Stworzenie takiej koszulki nie jest trudne, zwłaszcza że istnieje do tego niesamowicie wiele programów, w których starczy wybrać rozmiar, wkleić to co chcemy mieć na koszulce, a następnie zwyczajnie kliknąć na zaprojektuj koszulka.
t-shirt z nadrukiem
Bloger: Alan Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co istotne to śmieszne nadruki wniosą do naszego życia troszkę kreatywności, na dodatek jeszcze będą wywoływały uśmiech na twarzach kolejnych osób którzy będą je dostrzegali, a co się z tym łączy, świat dookoła nas stanie się weselszy i mocniej kolorowy. Sklep z koszulkami ma też swoje propozycje Jeżeli nie mamy własnego pomysłu, a pragnęlibyśmy by naprawdę w naszej szafie zjawiła się koszulka z takim ciekawym nadrukiem, to bez wątpienia idealnie zrobimy jeżeli nawiedzimy taki sklepik z koszulkami. Tam będziemy mogli przejrzeć różne propozycje, a co się z tym łączy, będziemy mieli szansę wybrać coś dobrego dla siebie, coś co będzie nas bawiło oraz co jednocześnie w jakiś sposób będzie się odnosiło do naszego postrzegania świata. Bez wątpienia należy tutaj powiedzieć, że takie koszulki możemy kupić w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej, więc cała rodzina może stworzyć sobie taki zabawny strój, który będzie przyciągał uwagę kolejnych ludzi.


Sprawdź też

Nadruk z koszulką jako podarunek

koszulka piłkarska
Bloger: Ed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jesteś ekstrawertykiem i chcesz się odznaczyć? A możebliższy jest ci charakter introwertyka zamkniętego w swoim świecie wartości i przekonań? Nie ma to znaczenia, czy jesteś w jednej, czy drugiej grupie, lub posiadasz trochę z jednego, jak również drugiego, z pewnością chcesz się czymś odznaczać. Chciałbyś być wyjątkowy i oryginalny, chcesz, aby twoje walory coś znaczyły, chcesz, by świat poznał się jakim fajnym człowiekiem jesteś.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.