Certyfikat prince2 będzie doskonały każdego jeżeli pracujesz jako kierownik projektów

Jeśli pracujesz w dużej korporacji i chcesz się piąć najwyżej po szczeblach kariery, wówczas bez wątpliwości powinna zaciekawić Cię możliwość zrobienia certyfikatu Prince2. Ten uznawany na całym świecie certyfikat można zdobywać już od 1989 roku. Został on wtedy wymyślony przez stowarzyszenie Central Computer and Telecommunications Academy, która z kolei przemieniła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie kiedy pracujesz jako kierownik projektów.


menedżer
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś managerem, wówczas również zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość wyrobienia takiego certyfikatu. Możesz też wziąć to pod uwagę jeżeli poszukujesz pracy w charakterze lidera. Wiele projektów, między innymi rządowych szukając pracowników wysokiego szczebla, bez wątpliwości niejednokrotnie wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Teraz są dwa rodzaje kwalifikacji Prince2 – sprawdź rodzaje egzaminów Prince.

Kiedy http://www.hwlegal.pl/ chcesz mieć pierwszy stopień Prince2, wtedy musisz wyłącznie podejść do egzaminu. Nie musisz ukończyć żadnych kursów – musisz jedynie pozytywnie zdać test. Jeśli Ci się to uda, wówczas możesz już posługiwać się certyfikatem Prince2, który jest poważany na całym świecie. Cena takiego egzaminu to dzisiaj około tysiąca złotych. kiedy zdecydujesz się podejść do egzaminu, wtedy musisz naprawdę porządnie się przygotować. Egzamin jest dość trudny, dlatego odpowiednie przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę mnóstwo czasu.


zarządzanie projektami
Bloger: KOMUnews
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który upoważnia Cię do przeprowadzania kursów z zakresu Prince2. Koszt przystąpienia do takiego egzaminu to około dwóch tysiące złotych i jest on zdecydowanie o wiele trudniejszy niż certyfikat Foundation. Żeby uzyskać więcej informacji na temat kursów Prince2, wystarczy na pewno poszukać trochę w internecie. kiedy wpiszesz w wyszukiwarkę internetową frazę „Prince2 egzamin”, na pewno otrzymasz sporo informacji. To znakomity sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci konieczne. Jeżeli zdecydujesz się na podejście do egzaminu, wówczas będziemy za Ciebie mocno ściskać kciuki.
2018/11/08, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.