Bank
metafora kredytu hipotecznego
Bloger: American Advisors Group
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie w kredycie

Posiadanie własnego ”kawałka podłogi” to zamierzenie wielu z nas. Jeszcze trzydzieści lat temu mieszkań na rynku nie było za wiele i żeby wejść w posiadanie własnych „czterech ścian”, trzeba było przez długi okres czekać nieugięcie na przydział lub w tylko sobie znany sposób zjednywać urzędników mających wpływ na to, kto i na jaki standard lokum może liczyć. A obecnie?
metafora poszukiwania pieniędzy
Bloger: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego miejsca uzbierać finanse na wyjazd urlopowy?

Spora część osób niemal przez cały rok snuje plany dotyczące wakacyjnego urlopu. Gdzie, kiedy i na ile czasu? To najczęstsze pytania dotyczące owego dylematu. Lecz równie istotna może być kwestia za co wyjedziemy na wakacje. Z uwagi na to, że mało kto w Polsce ma jakiekolwiek zasoby pieniężne, może okazać się, że większość osób finansuje swoje wakacyjne wyjazdy kredytem. Zaciąganie pożyczki gotówkowej tudzież wykorzystywanie karty kredytowej w celu opłacenia wyjazdu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Następstwa tej decyzji są w stanie negatywnie odbić się na naszych finansach czego efekty możemy odczuwać przez dłuższy czas.
Banknoty i monety
Bloger: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukiwanie najkorzystniejszych propozycji banków

Obecnie bardzo często występuje konieczność poszukiwania najlepszych ofert, wybierania ich z licznego grona innych. Bierze się to w pierwszej kolejności z wielkiej konkurencji, jaka obecna jest dziś właściwie w każdej branży.
pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co zrobić w przypadku, kiedy brak Ci funduszy?

A wszystko obraca się wokół finansów, stwierdziłeś nie jeden raz w życiu. W jakich to było sytuacjach? A na przykład, kiedy dochodziło do jakiejś afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, połączenia jakiejś dużej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy zabrakło ci pieniędzy i musiałeś zadłużać się, a to marzyłeś o czymś i brakowało ci troszkę do transakcji…
finanse
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Porównajmy za co dokładnie ponosimy koszty

Przeważnie kiedy pragniemy uruchomić rachunek w banku, to dokładnie przeglądamy przeróżne oferty oraz je ze sobą przyrównujemy. W znacznej mierze koncentrujemy się na tym, czy są jakieś opłaty za stosowanie karty oraz za posiadanie konta, jednak przeważnie ucieka nam to, iż powinniśmy również sprawdzić opłaty za inne transakcje, które może będziemy wykonywać rzadko, ale jednak warto powiedzieć, z jakimi kwotami będą się one wiązały.
kredyt
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nie radzisz sobie ze spłatą rat? Zdecyduj się na konsolidację

Polacy bezustannie zaciągają kredyty: na nowe auto, mieszkanie, zagraniczne podróże. Coraz częściej decydują się na dodatkowe propozycje banków, korzystając z kart kredytowych czy debetów na rachunkach bankowych. Jeśli zobowiązań jest sporo i przekraczają one comiesięczne dochody, łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Wówczas warto zastanowić się nad kredytem konsolidacyjnym.
finanse
Bloger: reynermedia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Banki starają się wzbogacać swoje konta o korzyści, na przykład w postaci ubezpieczeń

Banki nie mogą aktualnie narzekać na brak klientów. Wręcz przeciwnie, ich liczba stale się zwiększa, jako że na rynek wypuszczane są kolejne produkty. Działanie banków znacznie upraszcza kontrolowanie finansów. Funduszy nie trzeba już chować w domu, co grozi nie tylko kradzieżą, ale również ich przypadkowym zniszczeniem. Jakie zatem produkty bankowe charakteryzują się aktualnie dużym zainteresowaniem?
bank
Bloger: 401(K) 2012
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zobacz jak banki funkcjonują w on-line?

Internet jest aktualnie narzędziem, bez jakiego sporo osób nie jest w stanie wyobrazić sobie codziennego życia. Daje szansę na poznawanie kolejnych ludzi, naukę czy łatwe zakupy. Banki doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że wykonywanie usług w internecie jest koniecznością. Ich propozycja jest pod tym względem dużo bardziej zróżnicowana. Największą popularnością cieszy się rzecz jasna konto internetowe, pozwalające na stałą kontrolę posiadanych środków czy robienie szybkich przelewów bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to dopełnienie pozostałych możliwości internetu.
finanse
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Optymalne prowadzenie firmy

Polska dziś boryka się z dosyć istotnym problemem, którym jest bezrobocie. Wiele osób, też z doskonałymi kwalifikacjami, nie może dostać zadowalającej pracy, jaka gwarantowałaby im dodatkowo stosowne zarobki. Nie można się więc dziwić, że coraz bardziej powszechnym rozwiązaniem jest posiadanie swojej firmy. To ogromne wyzwanie, jednak jeśli będzie się ciężko pracowało oraz odpowiedzialnie podejmowało poszczególne decyzje, wtedy szansa odniesienia sukcesu jest faktycznie ogromna. Jak w takim przypadku zwiększyć możliwości własnej firmy?
lokata
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Mnóstwo osób chce współcześnie zaoszczędzić jak najwięcej na emeryturę

Dużo ludzi pragnie w dwudziestym pierwszym wieku zaoszczędzić jak najwięcej w przyszłości. Jednym z najbardziej podstawowych sposobów na zyskanie tego celu są lokaty. Współcześnie występuje silnie dużo ich typów ze względu na znacznie elastyczniejszy rynek, niż wcześniej. Podstawowy podział lokat to najczęściej ich odnawialność , a także jednorazowość, ale ponadto wielu klientów mogą zaciekawić lokaty długoterminowe, e-lokaty lub dynamiczne – każda z nich ma odmienną charakterystykę, dlatego też najkorzystniej je dopasować do indywidualnych czynników (choćby prawdopodobne wydatki, wysokości przychodów czy ich regularność) , a także strategii oszczędzania. Oprócz tego należy przemyśleć, jakie lokaty są wyraźniej preferowane – krótkoterminowe bądź długoterminowe. Wiele tutaj zależy od osobistych pragnień jak również preferencji klienta, a także od oferty danego banku.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.