Czy powinno się czuć przerażenie przed nauką języków innych narodów?

Obecny świat jest grzechu wart, zdaje się myśleć człowiek, który przypuszcza, że może wszystko. da się objechać świat, można zmieniać pracę co jakiś czas, można również rzucić wszystko i wyjechać do Anglii. Można… ale czy na pewno? Coś nas zawsze stopuje, które skazują nas na trwanie w obecnym stanie. Dlaczego tak jest? Wydaje się, że najistotniejszą barierą jest nasza obawa. Jak sobie z nim radzić?
Taka sytuacja, postanowiłeś podjąć naukę języka tajskiego (kupiłeś już nawet słowniki - szkoła tureckiego), potem postanowiłeś zmienić kierunek na naukę języka tureckiego (tym razem nie zakupiłeś słownika), na samym zaś końcu zostałeś ze słownikiem i nauką języka szwedzkiego…(nauczanie szwedzkiego) Czy to bez sensu? Nie do końca, gdyż takie zachowanie może mówić, z jednej strony o niedużym zapale, ale też o strachu, który objawia się właśnie zmianą planów, zamiana jednych postanowień na drugie, brakiem wiary w siebie. Jak dać sobie z tym radę?


Sprawdź też

Praca w it jest mocno wymagająca ale również zadowalająca

zajęcia szkolne
Bloger: COD Newsroom
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Dzisiejszy świat potrafi zaskakiwać nas w każdym momencie. Trzeba nadążać albo pozostaniemy w tyle. Z tego powodu praca w IT staje się wyzwaniem na miarę dzisiejszych czasów. Oczywiście nie każdy będzie się nadawał do tego typu pracy. Dlaczego? Bo nie wszyscy znają się na istniejącej technologii, która jest połączona z telekomunikacją. IT to działania na wielu płaszczyznach i na każdej z nich trzeba się znać. Ludzie znający się na rzeczy są niezbędni w różnych koncernach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.