Różne zawody - inne rozmiary ryzyka

Banałem może być stwierdzenie, że każdy człek jest inny, ma inne możliwości, w jednej płaszczyźnie się odnajdzie, aby w drugiej najzwyczajniej w świecie polec. To normalne dodatkowo nie da się mieć do siebie skargi, iż w czymś jesteśmy po prostu słabsi. Istnieją aczkolwiek ludzie, jacy odnajdują się w ciężkich sytuacjach, a wyznacznikiem takiego stanu jest ich praca zawodowa. Owszem, praca pokazuje istotę człowieka, a te ciężkie zawody mają to do siebie, że określają naprawdę mocnych psychicznie ludzi. Jakie to zawody?
pracownicy
Bloger: Mark Warner
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najtrudniejsze zawody to tego typu, w których odpowiada się za bezpieczeństwo wielu ludzi. Najpoważniejszym kandydatem spomiędzy szeregu tych profesji wydaje się pilot samolotu. Niby jest to zajęcie co chwila bardziej skomputeryzowana oraz nowomodna, pilot widzi ogół na ekranie dodatkowo (rozwinięcie tematu> hs.wroc.pl/eaton/zawory-przemyslowe.php) nie musi tak bardzo mieć za podstawę na intuicji. To błąd, pilot musi|powinien mieć cały czas oczy szeroko otwarte, nie może zlekceważyć najmniejszego ostrzeżenia, albowiem może on łączyć się z ryzykiem katastrofą. Co więcej, startowanie czy lądowanie to czynności, jakie musieć po prostu wykonywać automatycznie, mieć do tego wyczucie i właściwą koncentrację. Nie dowolny niechybnie jest tak mocny.

zadłużenie
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Astronauta. Jeśli aktualnie jesteśmy tak wysoko to odlećmy jeszcze wyżej. Słyszałeś dawniej jak dużo testów powinien przejść kandydat na astronautę? Jakie są to sprawdziany co więcej, gdy mikra kwant dostaje się do ścisłej czołówki? Nic niepokojącego, iż tak jest. Tylko ułamek ludzi może chwycić astronautą. W kosmos może polecieć wielu spomiędzy nas, gdy wbici w fotel jesteśmy sparaliżowani niepokojem, ale by prowadzić taką maszynę, mieć odpowiednią koncentrację dodatkowo więcej w temacie reagować na zmieniające się wydarzenia? To jedynie praca celem najlepszych...


Sprawdź też

Współcześnie prawie każdy kupuje on-line

zakupy on-line
Bloger: Vanguard PR
Na podstawie danych z: Vanguard PR
Nabywamy ciągle rozmaite przedmioty na portalach internetowych. Zwykle przypominają one aukcje, gdzie mamy możliwość zakupić dany produkt licytując najbardziej korzystną dla sprzedającego cenę. Zakupy tego rodzaju zwykle dają nam możliwość także nabycie czegoś za ustanowioną uprzednio cenę, jaka jednak zwykle jest nieco wyższa od tej, za jaką chcielibyśmy daną rzecz kupić.

A a więc zejdźmy na ziemię co więcej weźmy na warsztat trzy zawody: lekarz, kierowca TIR-a i komornik. Każdy z nich to całkiem odmienna bajka, ale bodaj nie jest to wesoła bajeczka. Lekarz, od niego wiele zależy. Ten będący na bloku operacyjnym powinien ochronić błogość co więcej kompetencje, choć krew tryska po całej sali. Kierowca TIR-a powinien dotrzeć wzdłuż i wszerz, dojechać wszędzie, a do tego jeździć bez przerwy po kilkanaście godzin i spać w samochodzie. No co więcej komornik, o tak, ściąganie długów (ściąganie długów z o nie jest pierwsze lepsze zajęcie, to ćwiczenie dla ludzi o stalowych nerwach, mocnej psychice i sumienności zawodowej.
2018/07/12, 02:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.