Sprawunki w magazynie z akcesoriami\rzeczami do mieszkania

Pierwsza noc w nowym mieszkaniu zeszła nad wyraz spokojnie. Pomimo wysiłków nie mogłam przypomnieć sobie co mi się śniło tej pierwszej nocy. Po szybkiej toalecie i pysznym śniadaniu pognałam do pierwszego lepszego sklepu 1001 drobiazgów. Zamyślałam tam uczynić niedrobne sprawunki.
W pierwszej kolejności zajrzałam do działu ze specyfikami czyszczącymi. Gniazdko należy porządnie wysprzątać nim zacznę je wyposażać w niezbędne sprzęty, to znaczy garnki, naczynia, sztućce i inne pokrewne akcesoria. Wyszukałam w owym sklepie całe zestawy do sprzątania. W skład tychże zestawów wchodziły nie same środki do czyszczenia lecz także ściereczki z bawełny oraz mikrofibry. Ponieważ mebelków (oprócz materaca) jeszcze nie mam, poszukiwałam więc środków do czyszczenia: glazury w kuchni i łazience, płynu do okien, jednorazowych woreczków do odkurzacza, kubła na odpadom (polecamy www.toensmeier.pl/sposoby-utylizacji-od-a-do-z) ewentualnie poczwórnego stojaka do segregacji odpadków, a także rzecz jasna odpowiedniej wielkości worków na odpadki.


Sprawdź też

Zabawy w domkach

altanka
Bloger: kenneth casper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zabawka zabawce sporadycznie gdy okazuje się być równa. Najczęściej rodzice powinny zgubić sporo czasu, aby odnaleźć coś naprawdę należytego dla ich szkrabów. Czy jednak musi obecnie tak bywać? Sporo uzależnione jest tu od podejścia. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych zabawek dla chłopców jak oraz dla dziewczynek nie jest zwyczajowo kwestią prostą, z tej przyczyny do spraw tejże najbezpieczniej najlepiej się przygotować jak również mieć na uwadze co dziecko chce otrzymać.

mieszkanie
Na podstawie danych z: www.morguefile.com
Poza tym pilnie poszukiwałam szczotki i szufelki które to znalazłam (z małą pomocą sklepowej) w dziale nieopodal. Potrzebne rzeczy także zdobyłam w formie zestawów do sprzątania, co trochę przyśpieszyło zakupy, gdyż nie musiałam łączyć kolorami zmiotki ze szufelką. Oprócz tego, w wymienianych zestawach do sprzątania znalazła się również szczotka na długim kiju, co mnie wielce ucieszyło, ponieważ zmęczyły mnie cokolwiek już te sprawunki, a przecie prawdziwa praca dopiero mnie czekała. Uiściłam więc kasjerce wyliczoną zapłatę i pognałam z tym wszystkim do gniazdka.

A robota czekała mnie naprawdę trudna, (porządki po poprzednich lokatorach), lecz jakże przyjemna! To moje pierwsze własne mieszkanie! Wyśnione, wyczekane, nie duże ale własne cztery kąty. Z wielkim zapałem
sprzątanie
Bloger: Steven Depolo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
zabrałam się zatem do pracy. Wykorzystałam każde nabyte nie dawno zestawy do sprzątania: szczotkę i szufelkę, emulsje szorujące, pastę do posadzek - www. Polerowałam, pucowałam, aż do momentu kiedy można się było przejrzeć w glazurze jak w zwierciadle. A szyby? Gdyby nie ramy wokół okien (zapoznaj się z ofertą okna rehau wrocław) można by było twarz rozkwasić o szybę okienną!

Po czym upadłam bez siły na mój samotny mebel i przespałam dwie godziny. Potrzebowałam nabrać energii aby nazajutrz ruszyć do salonu meblowego.
2018/09/06, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.