Księgowość, finanse
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

O nowościach informatycznych, które znacznie upraszczają pracę pracownikom księgowości i magazynierom

Przepisy prawne nakładają na handlowców konieczność dokumentowania każdej operacji pieniężnej. Jeśli księgowość miałaby odręcznie kaligrafować obliczenia na papierze, a później je zanosić do archiwum, to wtedy przedsiębiorstwo musiałoby znacznie zwiększyć liczbę angażowanych pracowników i wynajmować większych rozmiarów powierzchnię biurową.
budowa
Bloger: AdHorizon Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: AdHorizon Sp. z o.o.

W jakim mieście najlepiej nabyć lokal do wynajęcia?

Koszty apartamentów w Polsce różnią się bardzo mocno. W niektórych miastach potrafią być nawet połowę mniejsze niż w większych miastach. Zależne jest to oczywiście od dużej ilości zmiennych takich jak ilość mieszkańców w mieście czy poziom funkcjonowania gospodarki. Całkiem dobrym rozwiązaniem dla wielu osób szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a perspektywami jakie daje nam życie w określonym mieście, jest postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
księgowość
Bloger: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Dlaczego warto jest założyć spółkę z o.o. zajmującą się księgowością?

Własna firma jest marzeniem wielu ludzi. Jeżeli interesuje nas spółka z oo księgowość, Wrocław to doskonałe miasto, aby rozpocząć niniejszą działalność. Nawet spora konkurencja nie powinna zrobić trudności, gdyż klientów także nie brakuje. Jednak nie każdy jest przekonany czy struktura spółki zoo będzie odpowiednia. Czy jest się czego bać?
finanse

Jak bez pomocy uzupełnić PITy?

Rozliczenie podatku za 2014, tak samo jak za każdy rok, jest obowiązkiem każdego płatnika podatków. Trzeba to zrobić co roku do 30-go dnia kwietnia. Współcześnie nie musimy już nawet korzystać z usług biur podatkowych, bowiem sami dobrze poradzimy sobie z tym zadaniem. W jaki sposób wobec tego samodzielnie uzupełnić PIT?
Bank Uni Europejskiej
Bloger: Yukiko Matsuoka
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dotacje UE

Spory biznes potrzebuje czasem równie wielkich pieniędzy, tak samo okazuje się także z marzeniami, początkujących biznesmenów. W obecnych czasach wiele problemów z kwestiami finansowymi są w stanie pomagać rozwiązać rozmaite dotacje proponowane firmom.
prawo

Akty prawne odnoszące się do posiadania nieruchomości to bardzo ważna sprawa

Posiadanie swojego domu, działki lub różnego rodzaju nieruchomości to inwestycja kapitału, która wielokrotnie może także tworzyć ubezpieczenia przyszłości własnej bądź dzieci. Normy prawne są bardzo zawiłe i może się okazać za kilka lat, że osoba zamieszkująca lub dysponująca działką, budowlą, magazynem poprzez nieuwagę właściciela stała się posiadaczem przez tzw. zasiedzenie. Warto się przed taką możliwością ustrzec starając o ustawowy akt własności.
Biznesmeni przy komputerach
Bloger: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze firmy windykacyjnej?

Firma windykacyjna jest firmą trudniącą się dochodzeniem roszczeń przy pomocy środków, które są określone w prawie. Częstokroć większe przedsiębiorstwa posiadają swoją ekipę specjalistów, którzy realizują przedstawione zadanie, jeśli jednak tak nie jest, potrzebne będzie wynajęcie zewnętrznej instytucji.
niebieska świnka skarbonka
Bloger: Ken Teegardin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Konta firmowe dla przedsiębiorców

Wielu przedsiębiorców w trakcie wypełniania wszystkich formalności związanych z zakładaniem firmy, zadaje sobie pytanie dotyczące potrzeby założenia konta firmowego. A jest to podstawowa kwestia gdyż o sytuację finansową firmy powinniśmy zatroszczyć się od samego początku. Co możemy zyskać zakładając konto firmowe?
metafora kredytu hipotecznego
Bloger: American Advisors Group
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Mieszkanie w kredycie

Posiadanie własnego ”kawałka podłogi” to zamierzenie wielu z nas. Jeszcze trzydzieści lat temu mieszkań na rynku nie było za wiele i żeby wejść w posiadanie własnych „czterech ścian”, trzeba było przez długi okres czekać nieugięcie na przydział lub w tylko sobie znany sposób zjednywać urzędników mających wpływ na to, kto i na jaki standard lokum może liczyć. A obecnie?
ubezpieczenie turystyczne
Bloger: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com

Wakacje powinny być udane

Każdy z nas czeka na urlop, na te dni, kiedy będziemy sobie mogli pozwolić na trochę relaksu i komfortu. Czekamy na swój urlop z wytęsknieniem, jak za czymś bardzo lubianym i nieosiągalnym na co dzień. Nie ma w tym nic dziwnego, zapracowani przez cały czas nie możemy sobie pozwolić na wakacje w każdej chwili, więc planujemy wakacje tak, by były idealne. Nie zawsze jednakowoż to wychodzi, a przyczyn tego stanu można upatrywać w paru sprawach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.