Promocja
Folie samochodowe
Na podstawie danych z: sklep.lambda.pl

W dzisiejszym świecie nie są wystarczające tradycyjne sposoby promocji

Form promocji w obecnych czasach mamy sporo. Na starcie możemy zacząć od reklamy towaru lub usług w sieci, gdyż od dłuższego czasu to najszybsza droga do pokazania własnego biznesu. Może to być np. prywatna strona www. Godnym uwagi pomysłem może być również serwis internetowy, który umożliwia darmowe dodawanie filmów. Prowadzenie własnego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne. Wystarczą twórcze myślenie i najważniejsze, towar, który mamy w planach przedstawić odbiorcom. Reklamy wideo na takich kanałach stają się coraz popularniejszym sposobem dotarcia do odbiorcy.
Miejsce na reklamę banerową
Bloger: Ursula Stalder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Metody reklamowe muszą być nieprzeciętne

Punktów sprzedaży, lokali gastronomicznych bądź lombardów jest w Polsce sporo, od groma. Zatem jeżeli ktoś pragnie wyróżnić odpowiednio swój biznes w żadnym przypadku nie może sądzić, że to łatwe. Gdy wyłącznie na jednej ulicy zauważyć można sześć aptek, nie może dziwić za bardzo, iż ich właściciele mogą uskarżać się na zbyt wielką konkurencję.
marketing
Na podstawie danych z: sxc.hu/photo/1377963

Skuteczne rozwiązania reklamowe a lojalność nabywcy

Marketing lojalnościowy to obecnie pomocne narzędzie wielu marketerów. Jak wiadomo każda dobra marka walczy o to, by trwale zaistnieć w świadomości swoich klientów. Obecnie konsumenci mają bogaty wybór produktów, dlatego też komunikacja marki musi być bardzo precyzyjnie zbudowana, by zyskać ich lojalność. W szczególności powinna zasadzać się na niezmiennych wartościach i celowym komunikacie, skierowanym do konsumenta. Stałą lojalność klientów trzeba zdobywać cierpliwie. Lojalny konsument będzie chętnie nabywał produkty naszej marki.
bilbord
Bloger: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tworzenie bilbordów wielkogabarytowych

W dwudziestym pierwszym wieku z przyczyny natłoku przeróżnego rodzaju reklam wysoka promocja swej firmy lub ciekawej inicjatywy nie należy do zbyt łatwych zadań. Ogromna liczba już istniejących ulotek oraz plakatów przyczynia się do tego, że przebicie się nie jest owe proste, jak na pozór może się to wydawać.
program lojalnościowy
Na podstawie danych z: www.spiceupyourblog.com

Efektywność programów lojalnościowych

Policzenie wszystkich programów lojalnościowych działających na rynku byłoby nie lada doświadczeniem. Generalnie, przy każdym zakupie produktu czy usługi pyta się nas, czy zbieramy punkty na specjalną kartę. Nic dziwnego – z ang. ”loyalty program” to jedno z najbardziej powszechnych, działających w obecnych czasach narzędzi marketingowych. Umożliwia budowanie trwałej więzi pomiędzy daną marką a klientem.
Billboard na drodze
Bloger: Robert Ashworth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak zareklamować prowadzoną przez siebie działalność?

Ludzie tak czy siak muszą jeść każdego dnia, bo jest to potrzebne do prawidłowego życia. Pewnie każdy człowiek bardzo dobrze o tym wie. W szczególności dużo są w stanie o tym rzec różnego rodzaju przedsiębiorcy, którzy są związani z gastronomią. Jednakże w dalszym ciągu raczej rzadko jadamy na mieście. To powoduje, że chociaż niby sytuacja się poprawia, wyłącznie w Warszawie oraz innych wielkich miastach miłośnicy dobrej strawy mają bardzo duży wybór.
Miasto, ekran LED
Bloger: Medas-Media
Na podstawie danych z: Medas-Media

Reklama na telebimach to ciekawy pomysł

Wszystkie działania promocyjne, jeżeli tylko są skuteczne, bez wątpienia są warte zainteresowania. Tak naprawdę działalność gospodarcza, która nie jest dobrze promowana, tak jakby automatycznie traci znaczną część rynku. A to może oznaczać wyłącznie jedno: w żadnym wypadku nie można dopuszczać do tego by utracić potencjalne zyski.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.