szafka na dokumenty
Bloger: Timm Suess
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest konkurencja

Czynem nieuczciwej konkurencji, zgodnie z ustawą, jest zachowanie sprzeczne z normą prawną lub dobrymi obyczajami , jeśli zagraża lub lekceważy interes innego przedsiębiorcy lub klienta . W sytuacji popełnienia przez podmiot występujący na rynku postępku nieuczciwej konkurencji, przedsiębiorca, którego interesy pozostały w taki sposób naruszone (lub choćby tylko zagrożone) może wystąpić do sądu z przewidzianymi w ustawie żądaniami . Za dokonanie uczynku nieuczciwej konkurencji, zagraża więc między innymi odpowiedzialność karna.
tablica z ulotkami
Bloger: Azchael
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Do dyspozycji klientów jest wiele interesujących rozwiązań

Patrząc na atrakcyjne cenowo drukowanie ulotek możemy w stu procentach liczyć na naszych doświadczonych specjalistów. Dokładają oni wszelkich starań do tego, aby zachwycać w pełni wszystkich zainteresowanych propozycjami. Ogromne możliwości wyboru, atrakcyjne ceny oraz niezwykle pozytywne opinie klientów na rynku okazują się strzałem w dziesiątkę. Gdy pod lupę brane są najlepsze zdaniem zamawiających opcje, warto wspomnieć przede wszystkim o szerokiej palecie wyboru.
Dokumenty
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Księgowość w domu

Prowadzenie księgowości. Lepiej robić to samodzielnie, czy jednak powierzyć to zadanie firmie zewnętrznej. Czy przeciętny Kowalski musi pójść na kurs księgowości, aby potrafić samemu się rozliczać a co więcej robić to jak należy?
internet
Bloger: istock.com
Na podstawie danych z: istock.com

Banki we współczesności w znacznym stopniu ewoluowały w porównaniu do własnych poprzedników sprzed wielu lat

Dawniej główną i właściwie jedyną usługą świadczoną przez banki była możliwość zakładania i wykorzystywania konta bankowego. Rzecz jasna tylko ta usługa wnosiła bardzo dużo, ponieważ od tamtego czasu wielu ludzi mogło zdeponować zaoszczędzone środki w bezpiecznym miejscu, bez lęku o to, że ktoś je ukradnie. W porównania do trzymania pieniędzy w domowym schowku była to więc duża zmiana. Z biegiem czasu gama usług bankowych oraz produktów przez nie oferowanych zwiększała się.
pieniądze

Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej oznaczało rozmaite zmiany w wielu dziedzinach

Wstąpienie Polski do Unii Europejskiej generowało różnego rodzaju zmiany w wielu dziedzinach . Niektórych ludzi zmiany te dotknęły osobiście, części ludzi przykładowo z tej okazji poprawiła się sytuacja w życiu. Znaczącym następstwem było przykładowo otwarcie granic dla obywateli Polski, którzy od tamtego czasu mogli masowo podróżować za granicę do pracy. Stworzyło to również o wiele większe niż wcześniej możliwości odbywania podróży między krajami, chociażby w ramach wyjazdów na wczasy. Dzięki temu odwiedzanie rozmaitych krajów w Europie było znacznie prostsze i przyjemniejsze, a sprawy formalne z tym związane zostały ograniczone do minimalnych ilości. Ogólnie wstąpienie do Unii posiadało i nadal posiada swoich zwolenników i przeciwników. Bez wątpienia jednak dało to sporo korzyści, przykładowo dla przedsiębiorców.
Billboard
Bloger: Ursula Stalder
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Polskie możliwości dopasowania billboardu do wymogów marki

W porównaniu ze wszystkimi szeroko znanymi możliwościami reklamowania swoich produktów lub usług to właśnie billboardy w Krakowie stale cieszą się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Dbający o reklamę i szeroko definiowany marketing przedsiębiorstw eksperci nie ociągają się i od ręki są w stanie zaoferować Ci najlepszą z możliwych ofertę. Rewelacyjne, innowacyjne propozycje, wpisujące się w panujące dzisiaj na rynku trendy, to wybór znakomity i nieporównywalny z żadnym innym.
sprzątanie
Bloger: osseous
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kompleksowe sprzątanie biur - w jaki sposób wybrać idealną firmę?

Obecnie na rynku otwiera się coraz więcej firm sprzątających. Zapotrzebowanie jest oczywiście spore, gdyż w każdym większym mieście powstają kolejne budynki biurowe. Utrzymanie higieny w miejscu pracy to obowiązek każdego najemcy biura. Właściciele biura mają zazwyczaj do wyboru dwie opcje. Pierwsza z nich, to zatrudnienie własnych sprzątaczek, druga natomiast, to wynajęcie firmy. Wbrew powszechnym opiniom jest to rozwiązanie, które jest korzystne. Zanim jednak nawiążemy współpracę z profesjonalną firmą, trzeba zwrócić uwagę na kilka elementarnych elementów, aby uniknąć niechcianych trudności, wynikających z zatrudnienia usługodawcy.
bus na trasie
Bloger: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spedycja to jedyna z działów polskiej gospodarki, która nie obawia się kryzysu

Mamy kryzys czy nie? Wielu ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż wzrastają także zarobki. W sumie jest jak zawsze - branżom w których są pieniądze jest coraz lepiej, firmom z małymi środkami - coraz gorzej. Z obiegu wypadają małe przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych klientów - wykańczają je wszelkie opłaty i wzrastające koszty utrzymania.
Zaginieni w sieci
Bloger: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie danych z: Bird&Co Sp. z.o.o.

W jaki sposób ułatwić sobie prowadzenie działalności gospodarczej?

Prowadzenie własnej firmy niewątpliwie stanowi w obecnych czasach bardzo szeroką dziedzinę, zatem każdy, kto tylko chciałby zajmować się tym rzeczywiście skutecznie obowiązkowo powinien dysponować sporą wiedzą.
Rachunkowość
Na podstawie danych z: sxc.hu

Usługi księgowe zlecane innej firmie

Outsourcing księgowości jest czynnością, która polega na zleceniu swoich rachunków a także innych elementów finansów specjalistom, w postaci firmy zewnętrznej. Takie rozwiązanie jest chętnie preferowane przez coraz większą liczbę firm. Najistotniejszym powodem ich popularności staje się potrzeba cięcia wydatków.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.