Środki
crowdfunding
Bloger: Simon Cunningham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dofinansowanie przez crowdfunding

W dwudziestym pierwszym wieku na całej kuli ziemskiej rośnie zainteresowanie niebanalnym zjawiskiem, jakim jest tzw. finansowanie społecznościowe. Co więcej, nie jest to jedynie ciekawość – ma ona przełożenie bowiem na wysoce wymierne sumy, za pomocą jakich można osiągnąć własny cel. Na czym polega fenomen crowdfundingu? Czynników mających wpływ na jego powszechność jest sporo, aczkolwiek da się wyodrębnić trochę owych najbardziej znaczących. Niewątpliwie natomiast jest to świetny pomysł na wylansowanie swojej działalności oraz zebranie odpowiedniej ilości środków na swój oryginalny projekt, o ile jest on wykonany sensownie.
środki do dezynfekcji
Bloger: FoodBankCENC.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na temat codziennych rzeczach, które bagatelizujemy

Każdy dom, obojętnie czy to solidny, czy to mały powinien posiadać wskazane rzeczy. Ogólnie nad tym się nie zastanawiamy, bo korzystamy z nich automatycznie, zapominamy, iż praca bez takiej pomocy byłaby bardzo męcząca, co więcej, niemożliwa. Odświeżmy sobie co posiadamy u siebie, a jednocześnie zwróćmy hołd tego typu cichym bohaterom.
butelka ze środkiem do dezynfekcji
Bloger: Kristian Bjornard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Internet to nie wszystko

Lata lecą, co możemy zauważyć na przykładzie funkcjonowania różnorodnych branż. Dawniej, jeszcze przed erą wirtualnej sieci nie było alternatywnych możliwości, jak wybrać się do sklepu po to, czego potrzebujemy. Dzisiaj i to ulega zmianie, a widać to nawet w takich miejscach, jak branża spożywcza. W dużych ośrodkach miejskich można już robić zakupy przez Internet. Są jednakowoż usługi, jakie zawsze pozostaną stacjonarne, co najmniej przez najbliższych parę lat.
kantor wymiany walut
Bloger: blu-news.org
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Waluta na wakacje

Lato na półmetku. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni wytęskniony urlop mają wciąż przed sobą. Jeżeli marzą nam się zagraniczne wojaże, należy zastanowić się w którym miejscu wymienić złotówki na walutę kraju, do którego planujemy podróż. W sytuacji dokonania niewłaściwego wyboru, koszty wymiany większej ilości gotówki mogą być bowiem zawyżone.
Oszczędności mogą uchronić cię przed komornikiem
Bloger: Ken Teegardin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zawód komornika będzie kiedyś szanowany?

Niektóre profesje są bardzo szanowane, jak przykładowo lekarz, nauczyciel lub profesor akademicki. Inne nie wzbudzają konkretnych uczuć. Jeszcze inne zawody z kolei są związane z powszechną niechęcią. Należą do nich chociażby kontrolerzy autobusowych biletów lub komornicy. Niechętne odnoszenie się do podobnych profesji jest jednakże dosyć niesprawiedliwie, jako że osoby, które je wykonują, zajmują się jedynie swoimi obowiązkami - ostatecznie ktoś musi pracować w podobnym charakterze. Komornicy budzą również z reguły strach, przykładowo przed zabraniem posiadanego majątku. Niemniej jednak, żaden komornik sądowy we Wrocławiu (Fabryczna) lub w innym polskim mieście nie zlicytuje niczego, jeśli nie ma takiego nakazu, wobec tego osoby uczciwe spłacające własne zobowiązania nie mają się czego z ich strony bać.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.