Wydajność
szkolenie
Bloger: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lean Management czyli jak najlepiej poprawić wyniki w przedsiębiorstwie

Bezkonkurencyjność dużego przedsiębiorstwa szczególnie zależy od kompetencji kadry zarządzającej. Wbrew pozorom skuteczne przywództwo niekiedy nie wystarcza. Wtedy powinno się zastosować stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie przedsiębiorstwa. Rzecz jasna firmę współtworzą głównie osoby, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak usługi oraz kultura organizacji. Aby znacząco poprawić wydajność przedsiębiorstwa trzeba podejść do tematu kompleksowo.
bezpieczeństwo
Bloger: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Normy w naszych przedsiębiorstwach powinny być bezwzględnie przestrzegane!

Firmy w naszym państwie nie mają lekko - no może prócz tych, które tylko eksportują swoje produkty za zachodnią granicę: dostają za nie relatywnie spore pieniądze, a bądź co bądź pracownikom płacą mało. Naturalnie to nie wina biznesmenów, takie są póki co realia. Być może to się będzie szybciej odmieniało, miejmy nadzieję. Jednak nie mieliśmy w tym tekście pisać na temat zarobków typowego Polaka. Zastanówmy się bardziej w jaki sposób przeciwdziałać wszystkim kłopotom, na przykład z wciąż dosyć małą wydajnością. Co robić takiego, aby wreszcie standard naszych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem polskich firm wcale nie jest tak kiepsko, lecz jest wiele rzeczy do poprawy.
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: lecz w jaki sposób?

Zapewne nieustanne czytanie tekstów odnośnie wydajności nie zwiększy jej z automatu, lecz można powiedzieć, że i tak taka wiedza jakby nie patrzeć jest bardzo interesująca, dająca całkiem sporo. Zapamiętajmy jedną kwestię: w żadnym razie nie ma takiej sytuacji, iż akurat samo gadanie o wzroście wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednak można śmiało powiedzieć, że najczęściej wiedza teoretyczna także daje całkiem dużo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.