Wydajność
bezpieczeństwo
Bloger: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Normy w naszych przedsiębiorstwach powinny być bezwzględnie przestrzegane!

Przedsiębiorstwa w naszym kraju nie mają dobrze - może prócz takich, które tylko eksportują swoje produkty za zachodnią granicę: otrzymują za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź pracownikom płacą mało. Oczywiście to nie jest wina przedsiębiorców, no takie są póki co realia. Może to się będzie szybciej zmieniało, miejmy taką nadzieję. Jednak nie mieliśmy w owym tekście mówić odnośnie pensji przeciętnego Polaka. Zastanówmy się bardziej jak przeciwdziałać wszelkim kłopotom, na przykład z nadal względnie małą wydajnością. Niby co robić takiego, aby nareszcie standard polskich firm stał na dużo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie z tym standardem polskich biznesów wcale nie jest tak źle, ale jest sporo rzeczy do poprawienia.
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: lecz w jaki sposób?

Zapewne ciągłe czytanie tekstów odnośnie wydajności nie zwiększy jej w automatyczny sposób, ale można powiedzieć, że i tak taka wiedza mimo wszystko jest wielce sensowna, dająca całkiem dużo. Pamiętajmy jedno: w żadnym wypadku nie jest tak, iż akurat samo mówienie o zwiększeniu stopnia wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało powiedzieć, że najczęściej akurat wiedza czysto teoretyczna również daje niemało.
szkolenie
Bloger: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lean Management czyli jak najlepiej poprawić wyniki w przedsiębiorstwie

Bezkonkurencyjność nowoczesnej firmy szczególnie zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Wbrew pozorom dobre przywództwo niekiedy nie wystarcza. Wówczas trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie firmy. Rzecz jasna markę współtworzą głównie ludzie, którzy w niej pracują, jak również takie elementy jak produkty oraz kultura organizacji. Aby skutecznie poprawić wydajność przedsiębiorstwa należy podejść do tematu całościowo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.