Wydajność
bezpieczeństwo
Bloger: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Normy w naszych przedsiębiorstwach powinny być bezwzględnie przestrzegane!

Firmy w naszym kraju nie mają fajnie - może prócz tych, które tylko eksportują własne produkty za zachodnią granicę: dostają za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź swoim pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie wina przedsiębiorców, takie są póki co realia. Być może to się będzie szybciej zmieniało, miejmy nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym artykule pisać odnośnie zarobków zwykłego Polaka. Zastanówmy się raczej jak przeciwdziałać wszelkim kłopotom, np. z w dalszym ciągu względnie małą wydajnością. Co robić takiego, aby nareszcie standard naszych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem polskich biznesów nie jest aż tak źle, ale jest wiele rzeczy do naprawy.
szkolenie
Bloger: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lean Management czyli jak najlepiej poprawić wyniki w przedsiębiorstwie

Sukces współczesnego przedsiębiorstwa szczególnie zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Wbrew pozorom dobre przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas trzeba zastosować stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie firmy. Jak wiadomo firmę współtworzą głównie pracownicy, ale także takie elementy jak produkty oraz cały proces zarządzania. Aby skutecznie poprawić wydajność przedsiębiorstwa trzeba podejść do tej kwestii całościowo.
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: lecz w jaki sposób?

Zapewne ciągłe czytanie artykułów dotyczących wydajności nie zwiększy jej z automatu, ale można śmiało powiedzieć, że tak czy siak tego typu wiedza mimo wszystko jest wielce ciekawa, mogąca dać naprawdę wiele. Zapamiętajmy jedną kwestię: w żadnym wypadku nie ma takiej sytuacji, iż akurat samo gadanie o zwiększeniu stopnia wydajności może dać jakiekolwiek efekty. Jednakowoż można powiedzieć, że najczęściej akurat wiedza teoretyczna także daje całkiem dużo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.