Wydajność
szkolenie
Bloger: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lean Management czyli jak najlepiej poprawić wyniki w przedsiębiorstwie

Sukces dużego przedsiębiorstwa przede wszystkim zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Wbrew pozorom skuteczne przywództwo niekiedy nie wystarcza. Wówczas należy wdrożyć odpowiednie procedury, dzięki którym zracjonalizuje się działanie przedsiębiorstwa. Jak wiadomo markę współtworzą głównie pracownicy, jak również takie elementy jak usługi oraz kultura organizacji. Aby skutecznie poprawić wydajność firmy trzeba podejść do zagadnienia całościowo.
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: lecz w jaki sposób?

Zapewne ciągłe czytanie artykułów na temat wydajności nie zwiększy jej automatycznie, ale można w sumie powiedzieć, że tak czy siak taka wiedza bądź co bądź jest mocno ciekawa, dająca naprawdę dużo. Pamiętajmy jedno: nigdy nie ma tej sytuacji, iż samo mówienie o wzroście wydajności może dać jakiekolwiek efekty. Jednakże można powiedzieć, że w większości przypadków wiedza teoretyczna także może dać całkiem dużo.
bezpieczeństwo
Bloger: cleong
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Normy w naszych przedsiębiorstwach powinny być bezwzględnie przestrzegane!

Firmy w naszym kraju nie mają fajnie - może prócz tych, które tylko eksportują własne produkty za zachodnią granicę: dostają za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź swoim pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie wina przedsiębiorców, takie są póki co realia. Być może to się będzie szybciej zmieniało, miejmy nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym artykule pisać odnośnie zarobków zwykłego Polaka. Zastanówmy się raczej jak przeciwdziałać wszelkim kłopotom, np. z w dalszym ciągu względnie małą wydajnością. Co robić takiego, aby nareszcie standard naszych firm stał na sporo bardziej zadowalającym poziomie? W zasadzie ze standardem polskich biznesów nie jest aż tak źle, ale jest wiele rzeczy do naprawy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.