Mieszkanie
budowa
Bloger: AdHorizon Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: AdHorizon Sp. z o.o.

W jakim mieście najlepiej nabyć lokal do wynajęcia?

Koszty apartamentów w Polsce różnią się bardzo mocno. W niektórych miastach potrafią być nawet połowę mniejsze niż w większych miastach. Zależne jest to oczywiście od dużej ilości zmiennych takich jak ilość mieszkańców w mieście czy poziom funkcjonowania gospodarki. Całkiem dobrym rozwiązaniem dla wielu osób szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a perspektywami jakie daje nam życie w określonym mieście, jest postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
nieruchomość
Bloger: 401(K) 2012
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sytuacja na rynku wynajmu mieszkań dla studentów

Na zapytanie, w których miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź może być tylko jedna: w największych. Polskie miasta studenckie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, co roku witają przyjeżdżających po przerwie studentów, jak również nowo przybyłych, dopiero co po egzaminie dojrzałości 1-roczniaków. Kiedy dodamy do tego ludzi, którzy przybywają żeby szukać pracy liczba szybko się zwiększa. I tak już od długiego czasu.
zielony człowieczek z domem
Na podstawie danych z: flickr.com

Pozytywy mieszkania w Stolicy

Jeśli szukasz mieszkania, zdecydowanie powinieneś na początku zastanowić się nieźle nad tym, czy zdecydować się na mieszkanie nowe czy też może wybrać mieszkanie z drugiej ręki. Jeśli tylko masz wystarczającą sumę pieniędzy, wówczas z pewnością powinieneś zdecydować się na kupno mieszkania od dewelopera. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, wtedy kategorycznie powinieneś zastanowić się również nad tym, w jakiej dzielnicy powinno znajdować się Twoje mieszkanie.
metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Bloger: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawowe wskazówki dla tych, co wynajmują lokale mieszkalne

Kiedy jesteś szczęśliwym posiadaczem własnego mieszkania, bez wątpienia możesz mówić o dużym szczęściu. Dzisiaj dużo osób nie ma gdzie mieszkać – zakup własnego mieszkania to tak ogromny koszt, że niemal nikt w obecnych czasach nie może sobie na to pozwolić.
Przenośnik taśmowy w kopalni
Bloger: IMAM HARTOYO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przed zbliżającą się porą grzewczą czas zakupić węgiel

Typowa propozycja handlowa składu z opałem to taka, jaka zostaje napisana przez znawców, jacy idealnie obeznani są w tym, co powinni zaproponować, żeby dużo ludzi miało chęć korzystać właśnie z ich usług.
pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego łatwo możemy zarobić większe pieniądze?

W dniu nowoczesnym zdobywanie przez nas dodatkowych pieniędzy niejednokrotnie jest naszym głównym celem. W tym miejscu bezsprzecznie wskazane jest zachować dozę racjonalizmu oraz zdrowego pomyślunku, aby jak najbardziej nie dążyć do zarobku za wszelką cenę. Niemniej jednak w szeregu przypadków poszukujemy funkcjonalnych metod, dzięki którym jesteśmy w stanie zauważalnie zwiększyć nasz dochód.
kredyt
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupienie własnego mieszkania jest przeważnie jedną z najważniejszych decyzji

Kupienie swojego mieszkania jest oczywiście jedną z najpoważniejszych decyzji, jakie trzeba będzie podjąć w życiu. Wielu Polaków nie dysponuje oszczędnościami, które pozwoliłyby im na zakup mieszkania bądź domu całkowicie bez udziału kredytu. Z racji tego, że mieszkania, w szczególności w większych aglomeracjach są dość kosztowne, kredyty mieszkaniowe okazują się koniecznością. Ich wybór na rynku jest dziś dość szeroki, z tego powodu warto jest szczegółowo porównać ofertę największych banków. W jaki sposób to zrobić? Jak wziąć kredyt najlepszy dla siebie?
mieszkanie
Bloger: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu

Z początku pojawia się w głowie krótkotrwała myśl, która po czasie przeistacza się w czyny. Zaczynamy poszukiwania, planujemy, a zdarza się nawet, że dostosowujemy dotychczasowe życie pod kątem nowego lokum. Kuszą nas zaprojektowane ogrody, monitorowane osiedla oraz innowacyjne rozwiązania.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do skorzystania z ofert firm parających się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce bardzo nowe i póki co niezbyt cenione, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego systemu zarządzania swoimi mieszkaniami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej rzecz ujmując, jest to oddanie wszelkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel mieszkania dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak spora kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela mieszkania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.