Mieszkanie
nieruchomość
Bloger: 401(K) 2012
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sytuacja na rynku wynajmu mieszkań dla studentów

Na pytanie, w których miastach wynajmuje się największą liczbę mieszkań, odpowiedź jest oczywista: w największych. Polskie miasta akademickie, czyli Wrocław, Warszawa czy Kraków, co roku witają przybywających po wakacjach studentów, oraz nowo przybyłych, dopiero co po egzaminie dojrzałości 1-roczniaków. Jeśli dodamy do tego ludzi, którzy przybywają żeby pracować ilość szybko się zwiększa. I tak od lat.
pieniądze
Bloger: Vsevolod Knyazev
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego łatwo możemy zarobić większe pieniądze?

W dniu nowoczesnym zdobywanie przez nas dodatkowych pieniędzy w wielu przypadkach jest naszym głównym celem. W tym miejscu oczywiście warto zachować dozę racjonalizmu oraz zdrowego rozsądku, aby jak najbardziej nie dążyć do zarobku za wszelką cenę. Niemniej tymczasem często poszukujemy efektywnych metod, dzięki którym jesteśmy w stanie widzialnie zwiększyć nasz dochód.
Przenośnik taśmowy w kopalni
Bloger: IMAM HARTOYO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Przed zbliżającą się porą grzewczą czas zakupić węgiel

Podstawowa oferta składu węglowego to ta, jaka zostaje napisana przez specjalistów, którzy idealnie obeznani są w tym, co powinni proponować, by jak najwięcej ludzi miało chęć korzystać dokładnie z ich usług.
budowa
Bloger: AdHorizon Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: AdHorizon Sp. z o.o.

W jakim mieście najlepiej nabyć lokal do wynajęcia?

Ceny mieszkań w Polsce nie rozkładają się równomiernie. W niektórych miastach mogą być nawet dwukrotnie mniejsze niż w większych metropoliach. Cena zależna jest oczywiście od dużej ilości czynników takich jak ilość mieszkańców w mieście czy poziom funkcjonowania gospodarki. Całkiem dobrym rozwiązaniem dla wielu ludzi szukających równowagi pomiędzy kosztami mieszkań a możliwościami jakie daje nam mieszkanie w danym mieście, zdaje się być postawienie na takie miasto jak Gdańsk.
kredyt
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kupienie własnego mieszkania jest przeważnie jedną z najważniejszych decyzji

Kupienie własnego mieszkania jest oczywiście jedną z najistotniejszych decyzji, jakie trzeba będzie podjąć w życiu. Większość Polaków nie dysponuje oszczędnościami, które pozwoliłyby im na kupno mieszkania bądź domu całkowicie bez udziału kredytu. Z racji tego, że nieruchomości, przede wszystkim w większych miastach są dość drogie, kredyty mieszkaniowe okazują się niezbędne. Ich wybór na rynku jest aktualnie dość zróżnicowany, z tego powodu warto jest dokładnie przeanalizować ofertę poszczególnych banków. Jak to zrobić? Jak wybrać kredyt najlepszy dla siebie?
metafora obliczeń kredytu na mieszkanie
Bloger: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Podstawowe wskazówki dla tych, co wynajmują lokale mieszkalne

Kiedy jesteś szczęśliwym posiadaczem swojego mieszkania, kategorycznie możesz mówić o sporym szczęściu. Teraz dużo ludzi nie ma gdzie mieszkać – kupno swojego mieszkania to tak wielki koszt, że właściwie nikt w obecnych czasach nie może sobie na to pozwolić.
mieszkanie
Bloger: Images Money
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W życiu większości z nas pojawia się taki czas, gdy chcemy "zapuścić korzenie" w jednym miejscu

W pierwszych chwilach pojawia się w głowie szybka myśl, która z czasem przekształca się w czyny. Rozpoczynamy poszukiwania, snujemy plany, a zdarza się nawet, że dostosowujemy wiedzione dotychczas życie pod kątem nowego mieszkania. Kuszą nas zaprojektowane ogrody, strzeżone osiedla i nowoczesne rozwiązania.
hotel
Bloger: ICPD
Na podstawie danych z: ICPD

Dobre strony wynajmu nieruchomości za pośrednictwem agencji nieruchomości

Serdecznie zachęcamy każdego, kto ma nowe mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z ofert przedsiębiorstw zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie najmem jest w Polsce stosunkowo nowe i jeszcze niezbyt cenione, naprawdę jednak warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie lokalami? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje comiesięcznych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak duża kwota, że nie byłoby to opłacalne dla właściciela nieruchomości.
zielony człowieczek z domem
Na podstawie danych z: flickr.com

Pozytywy mieszkania w Stolicy

Jeżeli poszukujesz mieszkania, bez wątpienia powinieneś na początku zastanowić się nieźle nad tym, czy zdecydować się na mieszkanie nowiutkie czy też może zakupić mieszkanie z drugiej ręki. Kiedy tylko masz odpowiednią ilość pieniędzy, wtedy na pewno powinieneś zdecydować się na zakup mieszkania od dewelopera. Kiedy mieszkasz w Warszawie, wtedy bez wątpienia powinieneś zastanowić się także nad tym, w jakiej dzielnicy musi znajdować się Twoje mieszkanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.