Dzieci
plac zabaw
Bloger: Donnie Ray Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki powinien być plac zabaw do ogrodu?

Posiadając dom ze wspaniałym ogrodem możemy zdecydować się na na plac zabaw, na którym nasze pociechy będą szczęśliwe spędzać czas. Dzięki niemu rozładują całą energię, skacząc, harcując i wspinając się po drabinkach, oszczędzając skrzętnie zasadzone grządki. Nim jednak zaczniemy go aranżować, powinniśmy zastanowić się, jak powinien wyglądać i co ma się w nim znajdować, by dzieciaki były z niego naprawdę zadowolone.
altanka
Bloger: kenneth casper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawy w domkach

Zabawka zabawce rzadko gdy bywa równa. Zazwyczaj rodzice powinny pogubić wiele czasu, aby znaleźć coś naprawdę właściwego dla ich ukochanych. Czy jednak musi teraz tak bywać? Sporo zależy tu od podejścia. W dwudziestym pierwszym wieku wybór znakomitych zabawek dla chłopców jak i dla dziewczynek nie jest zazwyczaj sprawą łatwą, z tej przyczyny do spraw tejże lepiej dobrze się przygotować i mieć na uwadze co potomek pragnie otrzymać.
zabawki
Bloger: Karen Eliot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Która forma nauki jest dla dziecka najlepsza. Oczywiście poprzez zabawę. Całe szczęście jest ku temu wiele możliwości

Mamy taki trend, że coraz częściej da się je spotkać na półkach w sklepach. To również jest bardzo widoczne, że są coraz częściej polecane przez ludzi odpowiedzialnych za wychowanie najmłodszych, czyli psychologów pracujących w szkołach i nauczycieli. Interaktywne pomoce naukowe, jeśli robione z pomysłowością, są w stanie dać dziecku więcej niż niejedna lekcja z najlepszym nauczycielem. Na rynku istnieje sporo tego typu pomocy, jak gry naukowe, posiadają różne oznaczenia,są w związku z tym skierowane do dzieci w przeróżnym wieku.
Bloger: www.babymama.pl

Dobieramy dobre otulacze dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozkłada się ponad 300 lat! Jeżeli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielokrotnego użytku, ale troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się o wiele krócej, a w środku w zastępstwie żelowego zapełnienia posiadają wkład z ligniny. To wyjście naturalne zarówno dla środowiska, jak i dla skóry smyka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest bardzo zasadna, bądź wręcz niezbędna.
słońce
Bloger: Fox Wu
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób leczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, ponieważ wprowadza chorego w groźny stan, który w określonych przypadkach może skończyć się chociażby samobójstwem. Na szczęście dziś zdecydowanie więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu i szuka pomocy u specjalistów. Odrębnym gatunkiem jest depresja sezonowa, jaka zazwyczaj występuje w okolicach miesięcy jesiennych i kończy się na wiosnę. Specjaliści nie znają faktycznych powodów występowania tego zjawiska, niemniej podejrzewa się, iż obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych i zimowych może być spowodowane zazwyczaj niskimi temperaturami oraz brakiem światła słonecznego. Jeśli odczuwa się smutek, bezpodstawny lęk oraz niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Warto zaznaczyć, że schorzenie to występuje częściej u kobiet. Co więcej, może dotykać także dzieci. Jak w takim razie walczyć z tego rodzaju wrogiem?
Niemowlak
Bloger: Haylee Sherwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak najfajniej ubrać dzieciątko

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Chcemy, żeby każda rzeczy była dobrze dopasowana i by nasze dziecko czuło się dobrze. Maluch dorasta i musimy zmienić wszystkie ubranka i kocyki dla dzieci też już są za małe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.